2737
2739
عنوان

کسایی که با رسم و رسومات تبریزیها اشنایی دارن یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 68 پست

خواهش میکنم بازم سوالی داری بپرس.خانمای ترک اکثراباسلیقه هستن یعنی ب تمیزی ومرتب بودن خیلی اهمیت میدن اماخب شلخته وبی سلیقه هم توشون تک وتوک پیدامیشه،بعداینکه کلامردجماعت شکم پرسته ودوس داره غذای خوشمزه ای بخوره.نه عزیزم ترکابیشترخانواده دوست وزن پرستن،یعنی حداقل من تودوروبرم مردایی که میبینم اولویت اولشون زن وزندگیشون هستن بعدخانواده پدریشون.مگه میشه مردی ازشکم زنوبچش بزنه بریزه توحلق مادروخواهرش؟😳

بازم میگم برای تصمیم ب این مهمی برومشاوره بهترکمکت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آیهان جون خستت کردم از بس سوال جوابت کردم،ببخشید دیگه کسیو جز تو سراغ نداشتم ولی من احتیاج به مشاوره ندارم چون اصلا مردد نیستم فقط چون قراره وارد یه محیط ناآشنا بشم خواستم شناختم نسبت بهشون زیاد بشه

2742
برخورد مادرشوهر با عروس معمولا چطوره؟چه توقعی از عروسش داره؟

حجاب سلیقه خانه داری.....یکیم این ک انتظار دارن عروس لال بشه هرچی اینا میگن بشه 

تازه اگ کم توقع ترینم باشی و ب ی چیز کوچیک اعتراض کنی دلخور میشن

حجاب سلیقه خانه داری.....یکیم این ک انتظار دارن عروس لال بشه هرچی اینا میگن بشه  تازه اگ کم تو ...

ولی اونا خودشون خیلی بدحجابن میگن مذهبی هستیم ولی ظاهر که خلافشو نشون میده،بعد که پسره خودش میگه خیلی خونواده دوستن و اینا، البته اینطورم نشون میده ولی نمیدونم اونا همشون با هم فامیلن میترسم علیه من گارد بگیرن

ولی اونا خودشون خیلی بدحجابن میگن مذهبی هستیم ولی ظاهر که خلافشو نشون میده،بعد که پسره خودش میگه خیل ...

گلم اولا تو خواستگاری باید از خودشون تعریف کنن دگ....زیاد توجه نکن ب اون حرفا......ما خودمون روز خواستگاری دوسه تا دروغ مصلحتی گفتیم خححح

بعد میگه کلا عادت ندارن ابراز محبت کنن خانوادگی ولی خودشو میکشه واسه مامانش اینقدم که قربون صدقش میره و اینا، انگار فقط عادت ندارن به زن محبت کنن،وای اگه اونم بهم محبت نکنه دیگه میمیرم از بی محبتی دیگران،اخه من خودم خیلی احساساتی ام و به همه محبت میکنم ولی دست بر قضا هیچ کدوم از اطرافیانم اهل محبت کردن نیستن

2740