2752
2734
عنوان

کسایی که با رسم و رسومات تبریزیها اشنایی دارن یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست

ببین توی تبریز به جهاز اهمیت میدن ولی نه اینکه خودتو اذیت کنی حتما باید این اون باشن نه، در حد توانت خیالت راحت سعی کن لوازمی که میخری بچشم بیان مثلا سرویس چینیت گرون نخر اما بچشم بیاد اونا خیلی به این ظروف اهمیت میدن چون خانواده شوهرمن اینطورین

بقیه سوالا رو جواب میدی لطفا،راستی ببخشید یه سوال دیگه برا عروسی مامان بابای عروس چی باید بدن ؟لطفا ...

میگم در حد توانت هردو یه کادو بدن، جدا جدا نمیخوادیا پول میتونی پول یا یه سکه یا یه وسیله که بچشم بیاد همین توانت مد نظرت باشه اون چیزی که عرف جامعه اس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
[QUOTE=83032591]ببین توی تبریز به جهاز اهمیت میدن ولی نه اینکه خودتو اذیت کنی حتما با ید این اون باش ...

خواهش میکنم ببخشید اگه بد راهنمایی شدی چون مال من واسه 7سال پیش دیگه خیلی در جریان نیستم امیدوارم خوشبخت شی گلم 😊🙏

من سه سالوخرده ای نامزدبودم تواین مدت برام چله ای وعیدنوروزوعیدقربان برام هدیه میاوردن،بعضی وقتاطلاولباس بعضی وقتام اگردستشون خالی بودبجزطلابقیه چیزارومیاوردن.جهیزیه هم هرچقددرتوانه میبرن دیگه،شیربهاهم پنج تیکه ازجهیزیه روهمسرم گرف،کادوی عقدم مادرم فقط ب من پلاک وزنجیرداد.خانواده شوهرمم طلادادن،ولی ب دومادچیزی ندادیم😂همون حلقه وساعتشودادیم بهش،پاگشاهم ب دامادلباس دادیم،اوناهم ب من النگوویه گوشی موبایل دادن.فامیلای ماهم هرکس پاکشامیکردهم ب من ‌پول میدادن هم ب شوهرم یه تیکه پارچه شلواریاپیرهنی چیزی.امافامیلای همسرم فقط برای پاگشاب من پول هدیه میدادن.بعدازدواجم هرکس اومدخونمون برامون شیرینی یایه هدیه میاورد.هم تونامزدی پاگشامیکنیم هم بعدعروسی.اووووف چقدحرف زدم،امیدوارم ب دردت بخوره

من سه سالوخرده ای نامزدبودم تواین مدت برام چله ای وعیدنوروزوعیدقربان برام هدیه میاوردن،بعضی وقتاطلاو ...

آیهان جون راست میگن ترکا فقط به ما ر و خواهرشون اهمیت میدن؟یعنی زنشون هیچ جایی تو قلبشون نمیتونه داشته باشه؟یا میگن فقط برا مامان و خونوادش پول خرج میکنه،یعنی زنو جز خونواده حساب نمیارن؟ببخشید زیاد سوال کردم

من سه سالوخرده ای نامزدبودم تواین مدت برام چله ای وعیدنوروزوعیدقربان برام هدیه میاوردن،بعضی وقتاطلاو ...

ببخشید یه سوال دیگه راست میگن مردای ترک خیلی از زنشون ایاد میگیرن در مورد غذا و ..یا براشون مهمه زنشون به خونه داری مسلط باشه،درسته همه اینایی که گفتم؟