2737
2734
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومد عكس؟

خداییش خیلی نازه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728
بچه ها خود لباس خيلي بهتره  تو عكس اصلا جنس پارچه اش معلوم نيست كنفيه توش نخ براق نباتي كار ش ...

خيلي شيكه معلومه جنسش هم خوبه بهش ميخوره ٢٥٠

به نظرم شوهرت نه جنس شناسه نه مارك باز نه از قيمت لباس بچه ها خبر داره

تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
من موندم لباس این فسقلا که یه کف دست پارچس چرا انقده گرونه😁

چون خارجیه دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نظرم اینه ک بچه سرش نمیشه ک غر بزنه بعدم تو رشده نهایت چند دفعه ای بپوشه ک بندازیم کنار دلمون نسوزه یا یه جا بگیره پاره بشه.حالا فک نکنین چیزای بد میخرم نه خیلی میگردم تا چیز  مناسب بخرم

2740

ولی کلا اگر وضعیت مالیتون خیلی عالیه برند بخرید 

اگر معمولیه لازم نیست برند بخرید و خودتون رو به سختی بندازید

بچه ها من بيشتر از سادگيش خوشم اومد برام برند مهم نيست 

بيشتر مدلش مهمه 

وگرنه اينطور نيست كه هميشه لباس هاش برند باسه

اما در كل هم برا دخترم هم پسرم كمتر ميخرم ولي جنس خوب  

چون ديدم جنس بد رو دوبار بشوري گوله ميشه ولي جنس خوب بشور و بپوشه

2706