2737
2739
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست
اونجایی که میرید، یه کارگر حقوق ماهیانه اش چه قدره؟

كارگر نميدونم ولي مهندس شاغل از ٣٠٠٠ هزار يورو به بالا ميگيرن 

كارگر هم معمولا ساعتي ١٠ يورو را ميگيره 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
كارگر نميدونم ولي مهندس شاغل از ٣٠٠٠ هزار يورو به بالا ميگيرن  كارگر هم معمولا ساعتي ١٠ ي ...

احسنت.

اگر یورو را ۱۵۰۰۰ تومان حساب کنیم.

مهندس ۴۵ میلیون به بالا میگیره و کارگر ساعتی ۱۵۰ هزار تومان.

در حالیکه پایه ی حقوق یه کارگر براساس اداره کار یک میلیون و صد و پانزده هزار تومان است.

کارمندان هم که به طور میانگین دو میلیون میگیرن.

کارگر ساختمان هم روزانه حدود ۵۰ هزار تومان میگیره.معلمها حدود دومیلیون و پانصد میگیرن.

پس اگر براساس درآمد این افراد حساب کنیم، متوجه میشین که چرا اکثرا گفتن گرون خریده.

بیش از ۵۰ درصد از جمعیت کشور درآمدشون زیر دومیلیون است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت. اگر یورو را ۱۵۰۰۰ تومان حساب کنیم. مهندس ۴۵ میلیون به بالا میگیره و کارگر ساعتی ۱۵۰ هزار تو ...

عزيزم خودم همه اينارو ميدونم 

منم تو اين كشور زندگي ميكنم ، نگفتم همه دروغ ميگن يا اشتباه ميكنن ميدونم اين پول براي اين درامدا براي يه لباس بچه گناه زياده 

من فقط فقط در مورد لباس حرف زدم 

حتما استارتر مشكل مالي نداشته كه خريده 

الان همه اجناس خارجي تو ايران گرون شدن 

كفش مارك هم گرونه اما يكي قبول ميكنه و ميره يه كفش ميخره دوميليون به اندازه حقوق يه كارمند 

تقصير من نيست كه 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
ولی خود استارتر هم تو پست اول گفت که شوهرش گفته خیلی گرون خریدی.

اره گاهي مردا خسيس ميشن 

منم شوهرم گاهي ميگه فلان چيز گرونه بعد كه دوباره ميبرمش همون مغازه خودش ميره از گرونتر را برميداره و ميگه ميارزه 

خودشون از همه بدترن

برای همینه که تا آخر عمر اجاره نشین هستین نه!

نه گلم خونه داریم چه بی ربط گفته بودی

وزن اولیه:۸۱😐😶😖😢😭😛😣    وزن فعلی:۶۸🤗☺😚🤩😀😉     وزن ایده آل: ۶۲😎😎😎😎😎         قد اینجانب:۱۶۷   من میتونم🤞👍👌💪💪     دارای یک عدد دخمل ناز پری😎😍😍👙👑👒💍💄📿👡👯‍       یه مامان موفق💗🙋‍💗    اشانتیون هم برید خاطره زایمانم رو بخونید💗💗💗💞💞💞💌💌💌💌💌💌🤞🤞🤞