2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست

خدایی خیلی گرون خریدی من با ۱۰۰تومن پارچه خریدم خودم دارم چندین دست میدوزم واسه بچم. به نظرم الان خیاطی واجبه با این گرونیا هرچند پارچه هم گرونه ولی از حاضری باز به صرفه تره. کانالها و پیجای خیاطی هم ت.ل. گرام هم اینستا برو عزیزم.از همه بهتر kok6393@گروه رفع اشکالم دارن

انقد گفت خورده تو ذوقم اخه تو اين گروني ها واقعا معموليه قيمتش شماها چه قدر هزينه لباس دخترتون رو ...

عزیزم چند روز پیش یکی از فامیلامون آدرس یه بوتیک رو داد گفت خییییلی کارشون شیکه فلانه منم گفتم برم ببینم دم در مغازه عطر گذاشته بود که من همون رو چند روز قبل قیمت کرده بودم ۱۸ تومن اونجا زده بود ۵۰ تومن 

یکم رفتیم جلو تر دیدم شومیزای حریر که من پارسال خییییلی لاکچری بازی درآورده بودم اونموقع یعنی از جایی که گرون میفروشن خریده بودم برا دخترم ۶۰ تومن این زده روشون ۱۶۰ الی ۱۸۰ 

یکم جلو تر همین سارافن هایی که میگید ۲۵۰ الی ۳۰۰ 

شلوار کتان ۱۲۰ قشنگ خیییلی شیک از مغازه اومدم بیرون 

خوب بلدن گول بزنن 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما داریم سیسمونی میخریم امروز چندتا تیکه لباس خریدیم هر تیکه‌ش بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ بود. به نظر من گرون نیست البته بستگی به شهر و جنس لباس و اینام داره یه مقداری ولی کلا لباس بچه گرونه خیلی

2742
اومد عكس؟

عزیزم قیمت همینه دیگه تهران

منم دوروز پیش یه شومیز از بوستان برای دخترم خریدم ۱۳۸

ولی جنسش عااااالیهه

کتان ، خنک، خیلی خوشم اومد

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

بنظر من که گرون نیست جنس خوشگل و شیک بخوای بخری همینه قیمتش .بعضیا یه مدل دیگه رو میگن شیک .سلیقه هر کس فرق داره باهم.منم یه پیرهن گرفتم واسه دخترم بعد کلی گشتن ۳۰۰ تومن هم عکس آتلیه انداخت هم عروسی رفت واسه عیدشم هست .تا چندماه دیگه ام میتونه بپوشش

یعنی هنوز نفهمیدید اینجا کلی ادم با سطح درامدی متفاوت هستن کاربر هس کلا با۵۰۰ تومن یه ماهو میگذرونن کاربرهس یه ارایشگاه میره میاد چند میلیون میشه تو جامعه ام همینه خرید عید خانم بازاری و خانم شاگرد بازاری یکیه؟ پس طبیعیه اگه خیلیا بنظرشون گرون و خیلیام معمولی و منطقی بیاد خریدتون 

مبازک دخترت باشه بسلامتی بپوشه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2740

اگه این گرون باشه که دیگه خریدای من رو واسه دخترم ببینید مختون سوت میکشه😐

وزن اولیه:۸۱😐😶😖😢😭😛😣    وزن فعلی:۶۸🤗☺😚🤩😀😉     وزن ایده آل: ۶۲😎😎😎😎😎         قد اینجانب:۱۶۷   من میتونم🤞👍👌💪💪     دارای یک عدد دخمل ناز پری😎😍😍👙👑👒💍💄📿👡👯‍       یه مامان موفق💗🙋‍💗    اشانتیون هم برید خاطره زایمانم رو بخونید💗💗💗💞💞💞💌💌💌💌💌💌🤞🤞🤞
بچه ها خود لباس خيلي بهتره  تو عكس اصلا جنس پارچه اش معلوم نيست كنفيه توش نخ براق نباتي كار ش ...

منم جنس لباس برام مهمه، حاضرم خودم لباس نخرم اما بچم لباس جنس خوب تنش کنه، دوست دارم بچم راحت باشه، مبارک گل دخترت ، خیلی هم زیباست

خواهر که داشته باشی شبهای دلگیر نداری

استارتد لباسش خیلی نازه 

واقعا می ارزه

بدا تولدش هم تازه میخوای بپوشونی

مبارک باشه عزیزم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
منم رو لباس دخترم خیلی حساسم ولی دلم واسه جیب شوهرم بیشتر میسوزه تا این فروشنده هایی که پول اجاره ش ...

بله میشه عکس بفرستین . و لطفا بازم آدرس کانال یا پیج اینستا اگه دارین بفرستین ممنون میشم 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
بله میشه عکس بفرستین . و لطفا بازم آدرس کانال یا پیج اینستا اگه دارین بفرستین ممنون میشم 

عزیزم عکسو پاک کردم

ولی کانالی که ازش خرید میکنم

@koodak_irani

لباسهای تو خونه ای مثل بلوز شلوارهاش عالیه.من دو ساله فقط از این میخرم.الان به خاطر گرون شدن پارچه یه کم گرون شده ولی بازم خیلی مناسب تر از مغازه هاست

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
عزیزم عکسو پاک کردم ولی کانالی که ازش خرید میکنم @koodak_irani لباسهای تو خونه ای مثل بلوز شلواره ...

ممنون رفتم تو کانالش واقعا قیمتاش عالیه .. ممنونم پس با خیال راحت سفارش بدم . دیگه کانال دیگه ای ندارین؟ لباس بیرونی هم داشته باشه 

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ ...
2706