2733
2734
عنوان

بچه ها شوهرم ناراحته برا خريد عيد

| مشاهده متن کامل بحث + 62055 بازدید | 725 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم ملاك پول نيست جنس مهمه  كه قطعا اگه خوب باشه منطقيه كه گرونتر هم باشه

استارتر مبارک دختر خوشگلت باشه .الان که خریدی فکرشو نکن  منم یه دختر دارم بایه پسر عاشق خریدو سیکپوشیم هستم اما انصافا دلم نمیاد پول الکی بدم لباس خوب لباس مارک که بحثش جداست ولی خدایی برا خرید کل بازارو میگردم هم پایین بازارو هم بالارو هم مغازه های مارک دارو هم دست فروشارو همه رو هم تن بچه هام میزنم و هرچی بهشون بیادو میخرم همیشه بچه هام همه جا به خوش لباسی معروفن خیلیم اهل تنوع هستم اما خوب ۲۵۰ برا سارافون یکم زیاده ۱۵۰ تا۱۸۰ منطقی تره 

2731
سلام دوست عزیزم من مثل شما مدل ساده میپسندم و یه دختر یک  ساله دارم براش سارفن خشکل با جتس عالی ...

عزيزم منم دخترم همسن شماست تازه اومديم شيراز ميشه راهنماييم كنيد لباس خوب با قيمت مناسب كجا بخرم واسه دخترم؟

انقد گفت خورده تو ذوقم اخه تو اين گروني ها واقعا معموليه قيمتش شماها چه قدر هزينه لباس دخترتون رو ...

عزيزم منم پيراهن عيد گرفتم براى دخترم ٢٠٠ تومن 

جنس خوب قيمتش همينه الآن متاسفانه

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
انقد گفت خورده تو ذوقم اخه تو اين گروني ها واقعا معموليه قيمتش شماها چه قدر هزينه لباس دخترتون رو ...

معمولیه عزیزم اینجا یجوری میگن گرونه انگار تو ی سیاره دیگه زندگی میکنن

من میخواستم دخترم رو تولد ببرم براش لباس خریدم ۴۰۰ ، فقط هم همون یبار پوشیدش ، هفت ماهشه دیگه جایی هم نمیشه پوشیدش چون مجلسیه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
به دلم نشست  نه جايي نخورده

عزیزم اشتباه کردی اینجا نظر پرسیدی 

لباسی که خریدی مشخصه جنسش خوبه و به قیمتش می ارزه ، دومی هم که ۵۰ خریدی مشخصه ارزونه !!!

مبارکش باشه عذاب وجدان نداشته باش خوب خریدی لباس بچه همین قیمته دیگه 

اينو دختر من پسنديده جنس ترك هست ميده٢٥٠بعد شما ٥٠سانت پارچه سفيد نباتي رو خريدي ٢٥٠😁😁😁😁

اونی که استارتر خریده خیلی شیک تر از اینه که شما عکس گذاشتی .

به ۵۰ سانت و ۷۰ سانت نیست که عزیزم جنس و مدل و ... مهمه

والا من یه شیشه شیر اونت سه ماه پیش خریدم ۱۰۰ تومن دو دست لباس تو خونه ۶۸ تومن ۷۰ تومن دیگه یه سارافون رو ۲۵۰ میدن جنسا خیلی گرون شده الان همون شیشه شیر ک من خریدم دوستم خریده ۱۹۰ تومن

پوشک پمپرز میخریدم ۵۵ شده ۱۵۰ تومن دیگه نمیتونم بخرم

استاتر مبارکش باشه هم جنسش خوبه هم قیمتش عزیزم

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
اخه اين لباسشو قراره تو تولدشم بپوشونم 

عزیزم گرون نیست

ببین بستگی داری شما تو چه سطحی زندگی میکنی و چه مارک و جنسی تن بچت میکنی و دقیقا لباس تولد که عکساش میمونه خب باید بهتر باشه

لباس بچه همیشه گرونتره

منم ی شلوار خریدم برای بچم ۱۵۰

خب چکار کنم

یکماه دیگه هم اندازش نیست

میدم به پسر دوستم که چندماه کوچکتره

شما هم بده به کسی استفاده کنه

2706