2733
2734

دیدین بعضی از آدما ی چیزی بهشون میگی در صورتی ک داد نمیزنه ولی انگار صداش بلنده و جیغ جیغو یا به اصطلاح صدای تیزی دارن من خوشم نمیاد واقعا آزار دهنده اش آدم باید صداش ملایم آروم باشه خوشم نمیاد کسی با داد حرف بزنه 

دقیقا 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2731

من خودمم اینجوریم 😬ولی یه مدته حساس شدم رو صدا ها ،قشنگ این مدل صدا ها رو مخمن ،خودمم در تلاشم  آروم حرف بزنم و جیغ صدام رو کنترل کنم ..‌

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 

منم صدام توی گفتگو های محاوره بلند یه کم بلند هست ولی جیغ نیست 

خودم متوجه نمیشم  ولی بابام و رفیقم بهم گفتن... البته من یه کم مشکل شنوایی هم دارم به خاطر اون باشه... بلند تر حرف میزنم که خودم بشنوم

طوری حرف بزنید که خجالت بکشم و از سایت زنونه برم / پسر هستم 
منم صدام توی گفتگو های محاوره بلند یه کم بلند هست ولی جیغ نیست    خودم متوجه نمیشم   ...

صدای بلند تا بلند اون جوری فرق داره 

بعضیا صداشون جیغ جیغو اون بده 

من بابامم مث شماست صداش موقع حرف زدن بلنده ولی آزار دهنده نیس

من صداهای جیغ مانند نازک زنانه مغزمو خراش میده ولی چه میشه کرد جز تحمل 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی