2737
2739
عنوان

هیچجا تو هیچ جمعی نگید دوربین حرفه ای دارید:|

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 52 پست
منه بدبخت چی عقد خاهرشوهرمه گفتند خانواده شوهرم آتلیه نمیرند من بگیرم منم بعد دوروز گفتم وای دوربینم ...

بگو درست نمیشه یه چیزش خراب شده ک باید از خارج بفرستن یه ماه گفتن طول میکشه چون تو گمرک میمونه:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنين به مامانتون بگين همه جا نگه دخترم عكاسيش خوبه 😐 منم به اين درد دچارم با حاليكه عكاسي حرفه اي ...

مامانم خیلی بی زبونه همش تقصی بابامه مخواد از طریق من کلاس بذاره ک دخترم عکاسه یکی نیس بگه بابا  کلاس نداره حمالی داره خخخخ

2731
بگو درست نمیشه یه چیزش خراب شده ک باید از خارج بفرستن یه ماه گفتن طول میکشه چون تو گمرک میمونه:))

من می خوام  دوربین حرفه ای بگیرم به نظرت چه مارک و مدلی  بگیرم 

میشه دست دوم بگیرم یا نه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
دوربین که خوبه من با کوشی تقریبا خوب عکس میگیرم حالا هی من باید عکس بگیرم بدتر تمام نتم میر چون ب ...

عاره یکی نصف شب عروسی دیدم بهم زنگ زده ک عکسمو بفرس گفتم من نت ندارم شرمنده گرفتم خوابیدم :|

2740

منم با گوشیم ازین دردسرا دارم😐😑

همه میگن کیفیت گوشیت خوبه بیا عکس و فیلم بگیر😐

منم میگم حافظه نداره😐

گاهی هم ک مجبور بشم گوشیو میدم دستشون میگم خودتون بگیرید😐

میگن نه تو خوب میگیری😐

لعنتیا😐

😂😂😂😂😂😂

بقول دوستمون تازه همه نتم هم حروم میکنن ک باید براشون بفرستم😒😒😒😒😒😒😒😒

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من می خوام  دوربین حرفه ای بگیرم به نظرت چه مارک و مدلی  بگیرم  میشه دست دوم بگیرم ی ...

دست دوم که قطعا ن من نیکون دارم خیلی راضیم چون نیکون انحصاری دوربین میزنه ولی کانن همه چی ب نظرم D530 خیلی خوبه 

دست دوم که قطعا ن من نیکون دارم خیلی راضیم چون نیکون انحصاری دوربین میزنه ولی کانن همه چی ب نظرم D53 ...

چرا دست دوم نه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

حالا شماها ک طرفتون غریبه بوده من شوهر خواهرمه! خودشون فر ندارن یبار اومد خونمون کیکی ک پخته بودمو براش با چایی اوردم خیلی کیکه تو دهنش خوشمزه اومد چند روز بعدش زنگ زده سه چهار کیلو کیک برام بپز تا بیام ببرمش!!!😲😲 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706