2733
2739
عنوان

هیچجا تو هیچ جمعی نگید دوربین حرفه ای دارید:|

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 52 پست
من کلاس میکاپ میرم .الان یه چیزایی یاد گرفتم تقریبا.خالم پشت تلفون به مامانم گفته بود وااای اومدم خ ...

بگو وسایل بیار ارایش کنم من وسواس دارم ی بار رو دادی دیگ تموم

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
گیر افتادی کلا😅 بریز رو سی دی فلشی چیزی بده خودشون چاپ کنن، اومد و هزینه هم کردی پولی ندادن...&nbs ...

اره دارم ادیتشون میکنم کور شدم :| خخخ البته تنبلم هستما اره امیدوارم مجبور نشم دوربینمو هیچوقت بفروشم :(( از دار دنیا همینو دارم خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلاس میکاپ میرم .الان یه چیزایی یاد گرفتم تقریبا.خالم پشت تلفون به مامانم گفته بود وااای اومدم خ ...

اره وسایلتتم ک خیلی گرونه من قبلاا خواستم برم کلاس ولی از ترس هزینه هاش بیخیال شدم 

آده😥 منم گفتم وسایلشو ندارم بگیر بیار تا برات بپزم دیگه نیورد .. یبار دیگه هم زنگ زده هوس پیتزا کرد ...

بگو منم هوس پیتزاهای بیرونو کردم.بپر برو سره کوچتون حالا سره کوچتونم نبود یه خورده اونور تر 4 نفر که خودتونید 3 نفر هم(3 نفرین؟  )   ما.7 تا پیتزا بخر ببر خونتون ما هم شام میایم اونجا دور هم باشیم  😊

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
2728
اره وسایلتتم ک خیلی گرونه من قبلاا خواستم برم کلاس ولی از ترس هزینه هاش بیخیال شدم 

1 و خورده ای  وسایل خریدم.بیشتر هم میشداا ولی من همینارو خریدم تا امتحانمو راه بندازم.بعد برم وام بردارم یه سری خرید کنم برا کار😔😔.

دلم میگه پاشو بریم بیرون قدم بزنیم.باسَنَم زمینو چنگ میزنه میگه نه تروخدااا نریم 😑
اره دارم ادیتشون میکنم کور شدم :| خخخ البته تنبلم هستما اره امیدوارم مجبور نشم دوربینمو هیچوقت بفروش ...

نه یه وقت میفروشی بهترشو بگیری.... من تازه عوض کردم واسه همین گفتم! 

اول از همه میگن چندشات گرفته!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عه چی گرفتی؟ چی داشتی؟ چند گرفتی؟

نیکون دی 3400 داشتم

کانن 1300 دی گرفتم، 6تومن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2740