2703
2553

تا به روز من دچار نشید یکی از دوستای خیلی نزدیک پدرم بعد از سال ها عروسی کرد بابام برگشت گفت دخترم دوربین داره عکساتونو میگیره نگران نباشید بعد شما تصور کنید قیافه منو :||   چند ساعت سر پا عکساشونو گرفتم تازه خیلی پرروان دارم ادیتشونم میکنم برگشتن گفتن خب به مریم بگید بره چاپ کنه میایم میگیریم ازش :| 

خلاصه ک تو هیچ جمعی نگید دوربین دارید :|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس منو بنداز   

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2456

جدای از همه اینا، چه گدا.... چه خسیس! 

زورشون اومده پول آتلیه بدن😕

واسه ما که کل فامیل میدونن، تازه نیکون بود عوض کردیم کانن گرفتیم! 

واسه عکس بچشون هم رو نزدن چه برسه عروسی! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2714

منه بدبخت چی عقد خاهرشوهرمه گفتند خانواده شوهرم آتلیه نمیرند من بگیرم منم بعد دوروز گفتم وای دوربینم خراب شده دوهفته دیگست هرروز دارن میپرسند رفتی درستش کنی

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
اون زمان که هیچکی سبزی خرد کن نداشت منم از این برنامه ها داشتم  تازه باید میرفتم خونه شون سبزی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین شیعه نیستن تو مذهبشون به توسل اعتقاد ندارن.حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

همچنين به مامانتون بگين همه جا نگه دخترم عكاسيش خوبه 😐 منم به اين درد دچارم با حاليكه عكاسي حرفه اي نميكنم فقط تو دانشگاه درسشو داشتم يكم تنظيماتو ياد گرفتم 

جدای از همه اینا، چه گدا.... چه خسیس!  زورشون اومده پول آتلیه بدن😕 واسه ما که کل فامیل میدون ...

نه ک زورشون بیادا نه چون سن بالا بودن جفتشون بعد خلی عجله ای شد اینکارو کردن به نظرم شب زنگ زده بودن پی دوربین فردا عروسی بود مثلا    فامیلای ما ک افتضاحن دختر خالم سالی ی بار حالمو نمیپرسه ها ولی هر ماهگرد بچش زنگ میزنه میگ بیا  عکس جدید از دخترم بگیریم :|

دوربین که خوبه

من با کوشی تقریبا خوب عکس میگیرم

حالا هی من باید عکس بگیرم

بدتر تمام نتم میر چون باید رفتم خونه برا همشون بفرستم🤦‍♀️

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706