2733
2734
همش خونه  کلا در روز ده دقیقه حرف میزنیم  میتونه به دروغ بگه خونم  دیگه باورش ندار ...

عجب!!!نمیدونم چی بگم!میترسم حرفی بزنم بین زن و شهر اختلاف بشه ...ولی اگه یه هفتست ندیویش یه کم غیر طبیعیه اونم تو دوران عقد...البته من شرایط همسرتو نمیدونم واقعا شایدم حق داشته باشه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب راست میگه کار میکنه که نتیجه شو ببینه! پولم نتیجه زحماتش هست توم خوب خرج کن لذت ببر زن که نی ...

عزیزم من خودم تو کار از اون موفق ترم 

وقتی من کار میکردم و پول درمیاوردم اون داشته مشقاشو مینوشته 

2731
ببخشید  نزدیک پریودتون نیست ؟  احتمالا هست.و دچار خود و دیگران درگیری شدید. بهتره اروم باش ...

نه یه هفته هست تموم شده تازه 

حالم خیلی نرماله و خوبه 

ولی هستم شدم از بی تفاوتیش 

حتی صدای مامانم درومده 

میگه شما چرا همو نمیبینین اصلا 

چرا تو هیچ مهمونی با هم نیستین 

همسر منم همینطوری بوود ..ولی من اینقد کم رو و خنگ بوودم اصلا یکبار هم اعتراض نکردم ...الان فقط خاطرا ...

بخدا نمیشه تغییرش داد 

هر جور بگی‌سعی کردم 

درست بشو نیست . پولش هم بخوره تو سرش 

داغونم کرده با کاراش و رفتارش 

عینه پیره مرد های صد ساله هست 

تو دلم مونده یه بار با شیطنت تو ماشین کاری کنه 

عینه مجسمه میمونه 

2740
عزیزم من خودم تو کار از اون موفق ترم  وقتی من کار میکردم و پول درمیاوردم اون داشته مشقاشو مینو ...

باحااالل بود خندیدم

اقا من همه پست هاتو خوندم دقیق نفهمیدم مشکل شوهرتو

دوست نداره؟

زنگ نمیزنه؟

دروغ میگه سر کار ولی خونس؟

قند خون؟

کمبود میل جنسی؟

یا؟

روانشناس رفتین؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خوب ۷ به بعد که تعطیله واست وقت بزاره کجا زندگی مبکنی؟ من دوران عقد شوهرم ۱۰ شب میومد دنبالم میرفتیم ...

آره منم همین طور کلا یه شب ازهم جداخوابیدیم تاصبح خوابم نبرد شب ساعت 10میومد شام میخوردیم بعدش میرفتیم بیرون ساعت 1میومدیم حالا نمیگم بهترین بی عیب نقص دارم ولی دوران عقدی لیلی مجنون بودیم حالا ازهم فراری باشید بعدش چی میخاد بشه میتونی برگردونیش اون کمبود محبت داره 

همسر منم همینطوری بوود ..ولی من اینقد کم رو و خنگ بوودم اصلا یکبار هم اعتراض نکردم ...الان فقط خاطرا ...

عزیزم قبول داری این جور مردا ادمو داغون میکنن ؟

مخصوصا اگه زن احساسی و گرم باشه 

شوهر من عقد ک بودیم اخر هفته ها هرجور بود میومد دیدنم اونم با ی شاخه گل،حتی جمعه هام میتونس کار کنه ولی بخاطر من میومد.امکان نداشت نیاد،تو دوستی هم وقتی سرباز بود دزدکی گوشی باهاش بود صبح ساعت۲یا۴ پست داشت باهم بیدارمیموندیم،بخاطر من گوشی برده بود حتی تو آموزشی

ی گوشی دوتومنی واسه تولدم خرید تو اوج بی پولی،خیلی ناراحت شدم ک هیچی بم نگفته بخاطر من پولو خرج نکرده بود☹،الانم رفته مسافرکشی پول بنزین دربیاره بریم پیش مامانم شهر دیگه 

اینارو گفتم ک بدونی میشه اینجوریم بود ،همه چیز پول نیس،

هرکسی از دید خودش داره شوهرت و خودتو قضاوت میکنه،یکی میگه پول درمیاره تو خرج کن،یکی تورو حساس میدونه،اما اینکه تو اولویتش نیستی خیلی بده...نامزدی دوره عشقبازیه از الان اینجوریه تا کی،بنظرم مشاوره برید مطمئن باش خیلی بهتر میشین

نمیدونم  دقیقاً مشگلتون چیه ازت چی میخواد ؟ احتمالاً بهانه میاره و مشگلش چیزه دیگست . در کل & ...

ماهه پیش دیگه خیلی اذیت شدم 

بهش گفتم نمیتونم و تموم 

یه هفته جوابشو ندادم ، خیلی حالش بد بود ، اینقد زنگ‌زد و پیغام داد که جوابشو دادم ، خودشم میگه نمی‌دونم از زندگی چی میخوام 

2706