2737
2734
یه چیزی بگم  سعی میکنم بسته بگم  توی رابطه همیشه با ترس شروع میکنه ، با نگرانی خیلی زیاد ...

این پستتونو الان دیدم..پس گناه داره ترکش نکن..مشکل داره ومیتونین حلش کنین..مشکلشم ریشه درکودکیش داره..ببرش پیش مشاوره خیلی خوب

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
مثل نامزد عقدی خواهرم.....همش بهونه ی کار میاورد و بعدش هم با شعار کلیشه ای تفاهم نداریم کار رو به ج ...

هرچی فکر میکنم من واسه تحمل و فداکاری با خاطر یه عشق نصف و نیمه ساخته نشدم 

میدونم خیلییی اذیت میشم حداقل چند ماه 

،ولی ترجیح میدم تمومش کنم ، محسناتش هر روز داره کم رنگ تر میشه 

غصه هامو میخورم ولی‌ تمومش می‌کنم 

من یه دونه سکه هم مهریه ندارم ، اصلا رسممون مهریه نیست 

بره به سلامت 

خدا با خواهرت کمک کنه عزیزم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این پستتونو الان دیدم..پس گناه داره ترکش نکن..مشکل داره ومیتونین حلش کنین..مشکلشم ریشه درکودکیش داره ...

عزیزم شیش ماهه دارم سعی میکنم کمکش کنم 

دکتر بردمش ، فایده ای نداشت 

همش میگه به خاطره استرس کاره 

بهش میگم کار میکنی که زندگیت آرامش داشته باشه ،بیخیال این کار شو ،برو یه کار پایین تر‌ 

میگه نه ،پولش مزه کرده 

بهش میگم بریم پیاده روی ، بریم بیرون 

میگه نه انرژی ندارم 

دیگه خستم کرده 

خودمم مریض میشم اینجوری 

هرچی فکر میکنم من واسه تحمل و فداکاری با خاطر یه عشق نصف و نیمه ساخته نشدم  میدونم خیلییی اذیت ...

مرسی عزیزم ایشالا خدا هوای قلب مهربان شما رو هم داره.😘....خواهر منم مثل خودت دسته ی گل.....فامیلای شوهرش خیلی دوسش داشتن و بهش گفتن‌توکجا و این خانواده خونسرد کجا....بالاخره هم بی لیاقتی شون لبریز شد و نشون دادن و علنا نشون دادن لیاقت خار و خاشاک دارن که هی بره تو چشماشون..نگهداری دسته گل لیاقت‌میخاد آخه....بهت درخواست دادم دوسداشتی اکسپت کن.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2728
مرسی عزیزم ایشالا خدا هوای قلب مهربان شما رو هم داره.😘....خواهر منم مثل خودت دسته ی گل.....فامیلای ...

مرسی عزیزم 😘🌹🌹  یه بار دیگه درخواست میدی 

نتونستم پیدات کنم 

بخدا نمیشه تغییرش داد  هر جور بگی‌سعی کردم  درست بشو نیست . پولش هم بخوره تو سرش  ...

😁😁😁عزیزم گفتم مثل همسره منه ..منم همیشه بهش میگفتم مثل پیرمردای عهد بوقی. منم ارزو بدل یه شیطنت یه کار عجیب ..یه سورپرایز موندم ..کلا زندگیش رو منطق بوود. .احساس هیچی ..چن بارم گفته بودم دلم میخواد یهوو بیایی سر شبی ..نصفه شبی بگی دلم هواتو کرد بریم شبگردی تا صبح 😩😩😩

عزیزم قبول داری این جور مردا ادمو داغون میکنن ؟  مخصوصا اگه زن احساسی و گرم باشه

صد در صد ..من کلااا احساس و اهل شیطنت و شلو غ کاری ...از اینا که طرف تا بگه بریم من کوله ام رو دوشمه ...ولی کووووو.. تو این سیزده سال نابوود شدم . الان چن وقتیه بیخیال شدم فقط با دخترام میپریم بالا پایین 😁😁😁

2740
صد در صد ..من کلااا احساس و اهل شیطنت و شلو غ کاری ...از اینا که طرف تا بگه بریم من کوله ام رو دوشمه ...

الهی عزیزمممم

روحیتو همینطور بالا نگه دار، چه میشه کرد ، همیشه باید یه‌جای کار بلنگه ،  

خوش باشی همیشه کنار دخترای نازنینت 😘🌹🌹

شریل ،  تا هفته بعد از دوره پریود  هنوز  هورمونها  تحث تاثیرن.   یک هفته قبلش و یک هفته بعدش. ودر روحیه ما خانما  تاثیر زیاد داره بهرحال  نبودم اینجا و پستهات رو نخوندم  اما برات  لحظه هایی  خوب وزندگی دلخواهت رو میخوام انشالا  رفع بشه مشکلتون با همسر عزیزت. 

شریل ،  تا هفته بعد از دوره پریود  هنوز  هورمونها  تحث تاثیرن.   یک هفته قب ...

کاره‌ ما از پریودی گذشته خواهر 

نه اینکه من ایرادی ندارمااا، نه 

ولی این اقا کلا شخصیت سرد و بی تفاوتی داره 

کافیه سره یه موضوع اختلاف نظر داشته باشیم، به جای اینکه صحبت کنه با هام و وقت بزاره ، میزاره یهو سه روز غیب میشه ، نه اینکه غیب شه ها ، بی محلی میکنه ، ناز‌کشیدن بلد نیست 

تمایلات جنسی که صفرررررر

دلم سیاه شده ازش ، اینقدر تنهایی تو مهمونی و مجالس دوست فامیل حاضر شدم که هیشکی نمیدونه نامزد دارم خیر سرم؛

هفته پیش پسر عموی زن داییم تو‌مهمونی منو دیده ،خواستگاری کرده ، زن داییم میگه بهش گفتم این نامزد داره ، همه خندیدن گفتن نامزدش خیالیه بابا ، 

دیشب که‌گفت بین کار و تو باید یکیو انتخاب کنم 

گفتم باشه بچسب به کارت ، منم شنبه مهمونی زن داییم دعوتم پسر عموشم فکر کرده مجردم خواستگاری کرده ،

خفه خون گرفت دیگه 

کاره‌ ما از پریودی گذشته خواهر  نه اینکه من ایرادی ندارمااا، نه  ولی این اقا کلا شخصیت س ...

ازش برنامه ها و اهدافشو در اینده تون  بپرس اگر هیچ نقشه ایی  نداره و گیج و سردرگم هست و یک طرح نداره بهت ارایه بده و همچنان  تصمیمی نداره درسرش . باهاش بهم بزن زجر بکشی الان خیلی کوتاه تره دوره زجرت تا فردا که باهاش بمونی و زجر بیشتر ببری. اگر هم  نقشه ایی داره   پس امروزش  در کارهاش  گیر کرده و دلخواهش  نیست امروز بخاطر همین قصدش  کار کردنه و ساختن نقشه های فرداتون برات و مدیریت کارهاش رو بلد نیست. بنظرم تا ازش اهدافشو نپرسی   افکارشو ندونی همچنان خودت هم سرگردونی . باهم حرف بزنید و سر از نظرات و هدفهاش دربیار. تا بنتیجه درست برسید.

مرسی عزیزم 😘🌹🌹  یه بار دیگه درخواست میدی  نتونستم پیدات کنم

قطع دسترسی شدی؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.