2733
2739
عنوان

مادر و پدر شوهر بدجنس من!!!!!😔😔😔

3511 بازدید | 124 پست

واسه اون خانومابی ک نمیدونن عرض کنم بنده عقدم مادر من برای خرید جهیزیم ک بعد عقیده خیلییییییییی تو فشاره بخاطر همین ی کارخانه هست فقط مال خانوماس سبزی پاک میکنن الان ۱ماهه اونجا میرن هر چی میگم ماما بسه نرو میگه فامیل شوهرت پرجمعیته اگه ی روز بیان خونت مهمونی نمیخوام کم بیاری چیزی.

خیلی ناراحتم بخاطر این موضوع گوششم بدهکار نیس با همسایه هامون میره...

منم تو خونه با مادر بزرگم ک نابیناس و ی داداش کوچیکم ک امیدشون ب منه نهار درس کنم و پیششون باشم خلاصه اینکه

موضوع اصلیم اینه دیشب همسرم ز زده زود باش حاضر شو میام برممت مادرم کارای عیدو شروع کرده دو روزه دعوا کردیم میگم بابا تو خودت موقعیت منو ببین بعد قضاوت کن مادر من دم عیدی میره تو کار خونه ها کار کنه بخاطر آسایش ما دوتا  بعد شما میگی مادرم تک و تنهاس؟

الان ز زده میگه پدرم میگه خاک تو سرت با این زن گرفتنت منم خیلی ناراحتم چیکار کنم؟

سوم اینکه چند روزه خیلی مریض بودم مادرش حتی ی زنگ نزد حالمو بپرسه حرف کار وسط باشه تسنیم باید بیاد اونم۱ماه تموم تو خونه کار دارن؟؟؟؟؟

دوستای گلم چیکار کنم؟؟؟؟

همسرم اصلا قانع نمیشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشلا نرو حتی اگه  خدایی نکرده به جاهای باریک کشیده شد چه همسر بی درکی شما عقد کرده ای چه خواسته های بی جایی دارن مردم عروس گرفتن حمال نگرفتن که عادتش بده وگرنه هریال دم عید این بساطو داریا

2740

از موضع خودت ب هیچ عنوان پایین نیا شوهرت با زبون خوش رام کن ولی نرو کمک گربه رو دم حجله بکش که دیگه از تو توقع کار نککه

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

عزیزم چقدر مادر شوهرت پلشتو کثیفه که یکماه کار داره تا خونش تمیز بشه😄

فردا که مادرت خونست برو خونه پدر شوهرت ناهارت رو بخور یه کمک سر سری هم بکن،

کسی حرفی زد هم بگو والا داداش کوچیکو مادر بزرگمم باید بیارم اینجا اونا امیدشون به منه تا وقتی مامانم خونه نیستن