2733
2734
عنوان

مادر و پدر شوهر بدجنس من!!!!!😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3535 بازدید | 124 پست

ول کن دقیقا به منم اینجوری گفته بودن ولی شوهرم خودش گفته بود ببخشید زن من نمیتونه بیاد کمک کنه خودشم کارداره.ازاون به بعد اصلا توقع ندارن یه قاشقم بشورم 

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بشین منطقی با شوهرت حرف بزن.با جنگ و دعوا چیزی حل نمیشه.بهش وضعیتتو بگو و اینکه نمیتونی بری خونه مامانش برا کمک....

من نمیدونم این چه صیغه ایه که عروس باید بره کمک مادشوهر برا خونه تکونی؟؟؟

مگه خود اون عروس کار و زندگی نداره؟؟؟؟؟

میشه برای رفع مشکلاتم یه   صلوات   بفرستین
خیلی برات ناراحت شدم از خدا برات بهترین هارو میخوام خدا به مامانت سلامتی بده که مرد تر از اون نامزد ...

مادرم خیلی دلسوزه میگه بهترین جهیزیه رو بت میدم شرمنده اونا نباشی از دو طرف خیلی ناراحتم

عزيزم اصلا كوتاه نيا، چقدر پر توقعن، مگه دور از جون شما برده هستي؟ بگو من ميخوام عروس خانواده باشم، اگر دختر داره دختراش بيان كمك، اگر نداره يه نفرو صدا كنه بياد كمك كنه و يه پولي بهش بده، خيلي بده از شما توقع مي كنه، بگو من شرايطش رو ندارم كه بيام، پدر شوهرت چرا كمك نميكنه تو كارهاي خونه؟ با شوهرت كمك كنن خونه مادرشون رو تميز كنن، تو اصلا كمكي نكن، چون اينا كمك تورو لطف نمي بينن، اينجور كه معلومه فكر مي كنن وظيفته.

اولن ک کار کردن عیب نیست 😒 بعدشم آدم وقتی چشمش ب دهن مردم باشه داره خودشو جرررر میده واس ی مشت آشغال البته دور از جون شما 😒

ول کن بخاطر این بخاطر اون چیزی نگن .از اول تا آخر تیکشون رو میندازن .من دوستم با وجود اینکه وض مالی خوبی داشتن .ی جهاز ساده گرفتن رفتن مشد ‌.گفت میخایم خونه بخریم راحت بشم بعدش هر چی خواستم میخرم 

الان ی سال نگذشته پرشیا خریدن😊😊 .گفت زندگی ب جهاز عروسی گرفتن نیست .باید آرامش توش باشع ..وگرن 

فرش و در قابلمه و مبل آنچنانی آرامش نمیاره .عزیز شما سعی کن خونه مادر سوهرت نرو اگه رفتی زیاد نمون ..بعد ازدواجم همیشه با همسرت برو 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

بهش بگو منش داشته باش 

لوطی باش داداژ

کاربر آقاست،، کاربرآقاست، کاربرآقاست،،دقت کن،، لایک میکنی، ریپلای میکنی،دقت کن ، عزیزم میگی ، خواهر میگی دقت کن، بعد نیا قر و فر بریز نمیدونستم!! چون جوابت نمیدم ،، چرا حسودیت میشه خانم متاهل ،دخترخانمی جوابم رو میده یا میاد خصوصیم!سرت تو کارخودت باشه دیگه ، ناراحت نباش کسی با من دوست نمیشه،اصلا فکر کن من میخوام تو دنیای مجازی دوس دختر داشته باشم(این قسمت مجردها دقت کنناااا نخ دادم زیرپوستی شما کار خودت بکن دوستی بفرست فقطم تهران سمت بالا   تاپیک جالب بود تگ کنید  ) ، ازین ک بالاتر حرفی نیست پس بیخیال من شین دیگه لطفا)کامنت میزارم ترک تاپیک میکنم ریپلای میکنی میام میخونم میگی چرا اومدی!!!!؟؟؟ از عاقبت فرار از مدرسه ست ک‌اینجام هی نگو علاف بیکار ، مرد الان باید سرکار باشه!! چیزی بنام شخصیت مانع هست ک بخوام جواب بعضیاروبدم،، بما ک میرسه میشی امامزاده فرزند پیغمبر،، واه واه النگوهات نشکنه !!!!خسته شدم خدایا بسه دیگه!!!،**‏با همه صدف طاهریانی ، با ما آزاده نامداری؟ (آرزوی شخصیم: تاپیک راهنمایی از مرکز خرید درمورد سیسمونی دخترپسر دوقلوم البته بعد پیدا کردن مادرش)
2706