2737
2739
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22534 بازدید | 915 پست

همسر من آبان ماهی..خیلی مهربون،بامحبت و با احساس گرم و لطیف..با منطق ..روی من هم حساسه ک اذیت نشم ....البته یک ویزگی هم داره اینه ک از بالا ب بقیه نگاه میکنه  ولی دل رحمه

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

داداش منم آبانیه واقعا سلطه جو و محکمه  بنظر من آبانی ها مدیرای خوبی میشن

مدیریتشون عالیه .مدی لایقی هستند..هنسر من میگه سلطه جو هست ولی نسبت به من اینطور نیست .جالبه منم دی هستم سلطه جو ام ولی نسبت به همسرم کاملا نرم هستم ّ

کلا مردهای دور و برمو که دیدم از تیرماهی ها زیاد خوشم نیومد خییلی غد و یکدنده و حرف حرف خودشون و کینه ای ن همش میگم خداروشکر شوهر من تیرماهی نیس وگرنه هرروز دعوا داشتم

خدایا پسرمو سالم و سلامت بهم ببخش الهی آمین
2728
من مردادم اره بامنم غرور نداره اما بداخلاقه هی میگه تو خونه بمون جایی نرو البته اگه بخام برم میگه بر ...

اره روی خانومشون خیلی حساس هستند اب تو دلشون تکون نخوره .بشرطی ک خنوم حرف گوش کنی باشیم 😄😁

اره روی خانومشون خیلی حساس هستند اب تو دلشون تکون نخوره .بشرطی ک خنوم حرف گوش کنی باشیم 😄😁

افرین فقط ب حرفش گوش کنیییی جونشم میده یخداااا اماااا امان از روزی که گوش نکنی حرفشووو هوووف روانی میکنن ادمو 

شهریور

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2740
نمیدونم اخه به نظرم بیشتر از هفته ای یه بار یه جوریه البته من هنوز مجردم ولی در کل شایدم چون من ازدو ...

اره یه جوریه برای ادمای متوسط من متاهلم ولی منم درک نمیکنم این موضوعو.ربطی هم به عشق نداره من عاشق شوهرمم 

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
منم شوهرم شهریوریه و دقیقا این‌خصوصیات ک گفتی داره😍😍😍😍

خوشبخت باشی عزیز دلم

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بدترین ماه تیر والسلاااام 

مث بچه هان 

نمیشه بهشون تکیه کرد اصلا حس میکنی با بچه زندگی میکنی تا یه مرد ...خیلی بیش از حد شوخن و ولخرجججججج یعنی اضلاااا نمیتونن پس انداز داشته باشن 

آره عزیزم چون اون الان شوهرته دیگه تودار نیس. اگ دقت کرده باشی دوران مجردی شونو... وایییی.. ولی یه س ...

مجردی فکرکنم بوده،انتقام نه اخه فقط کینه میکنه البته از خانواده اینجوری نیست با ادمای بیرون اینجوریه

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2706