2733
2739
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22543 بازدید | 915 پست
منم. یکی از موردام تیر ماهی بود ک ردش کردم. فوق العاده لجباز.. یعنی اگ دعوا کنی باهاشون سنگ بترکه او ...

من فروردینی هستم یعنی صدبرابر مغرورتر از شوهرم ،همیشه باید اون پیش قدم بشه 😁اما شوهرم پیش من تودار نیست معمولا هرچی بشه رو بهم میگه ،بدترین خصلتشم کینه ای بودنشه وگرنه بقیش قابل تحمله

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فروردینی هستم یعنی صدبرابر مغرورتر از شوهرم ،همیشه باید اون پیش قدم بشه 😁اما شوهرم پیش من تودار ...

آره عزیزم چون اون الان شوهرته دیگه تودار نیس. اگ دقت کرده باشی دوران مجردی شونو... وایییی.. ولی یه سوال؟ اهل انتقام هستن یا نه؟ 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
2740
۶۵/۱/۱ چقققققققدر لاکچری😎😎😎😂😂😂😂

۱/۱/۵۶ مال منم لاکچریه

بعد از یک‌ آی یو آی منفی، و دو تا آی وی اف منفی، یک ماه بعد از انتقال به لطف خدا با اصلاح تغذیه طبیعی باردار شدم. خدایا شکرت😍
ن واقعا اخه ندیدم شکمو باشن. یا لاف بزنن .‌اینقد ساکت و کم حرفن ک باید با تریلی از زبونشون حرف بکشی. ...

مرسی از دفاعی که کردی 😘😍😂 ولی واقعا همینه لام تا کام حرف نمیزنن اصلا انگار مجسمه نشسته جلوت ولی مال من که خیلی شیکموعه😁

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
شوهره من اردیبهشت خیلی مهربون و صبور و بیش ازحد ریلکس که از اینش راضی نیستم 

ریلکس نی بیخیاله ی جور حرص ادم در میاد😁وفادارم هست ؟طبشون گرمه؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
ریلکس نی بیخیاله ی جور حرص ادم در میاد😁وفادارم هست ؟طبشون گرمه؟

آره همون بیخیال یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی دیوونه کننده هستش😂😂وفادارم آره هستش خیلی دیر عصبانی میشن ولی اگه بشن واویلا 😐😐

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
2706