2733
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22552 بازدید | 915 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شوهرم تیر ماهیه ،اکثرا خصوصیاتی رو که بچه ها گفتن داره

زودرنج .قهرو،کینه ای ،حسابگر،حساس،مغرور،زودجوش

مهربون ،ولخرج،ساده،دلرحم اونم زیادد،احساساتی،اینده نگر

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
من مرد بهمن خوبه به نظرم اروم و مهربون  زن تیر ماه فوق العاده احساسی زود رنج و انعطاف ناپذیر

مرد تیر ماهم مثل زن تیر ماهه😥

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
من بدترینا رو که دیدم شهریوری بودن😂

ااا...😀😀😀

آخه خودم یه دوس پسر داشتم شهریوری بوود ببین مااااه بود میمرد برام مهربون اصلا یه چی میگم یه چی میشنویااا هر روز زنگ میزد گریه میکرد میگفت میترسم ولم کنی هر دفه میومد پیشم واسم کلییی لوازم آرایش و کلیی چیزای دیگه میخرید خیلی ماه بود خر شدم زنش نشدم😑

ولی خب عااشق شوهرمم☺

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
مرد تیر ماهم مثل زن تیر ماهه😥

نه به نظرم مرداشون کینه این ولی زنش نیست بعد اشتباه نوشته بودم درستش کردم مرد بهمن منظورم بود

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
من شوهرم تیر ماهیه ،اکثرا خصوصیاتی رو که بچه ها گفتن داره زودرنج .قهرو،کینه ای ،حسابگر،حساس،مغرور،ز ...

منم. یکی از موردام تیر ماهی بود ک ردش کردم. فوق العاده لجباز.. یعنی اگ دعوا کنی باهاشون سنگ بترکه اونا پیشقدم نمیشن.. فوق العاده حساس.. تودار. و.... ادمو حرص و عذاب میدن

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
نه به نظرم مرداشون کینه این ولی زنش نیست بعد اشتباه نوشته بودم درستش کردم مرد بهمن منظورم بود

قبول دارم شدیدا

خیلی کینه این خیلییی

2706