2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من اصلا از دکترم اسم مارکشو نپرسیدم🤨

خوب بود راضی بودی؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
والا امروز تو پیج متخصص پوست بودم نوشته بود اصلا کانادا کارخونه تولید بوتاکس نداره و اینا تقلبی هست ...

توروخدا ... اخه میگن کانادایی بهتره من خودم میخوام از جایی بوتاکس بخرم بعدش بدم دکتر برام تزریق کنه

2740
اره خیلی 

میشه هزینشم بگی و اینکه واسه کدوم قسمت صورتت استفاده کردی گلم

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
میشه هزینشم بگی و اینکه واسه کدوم قسمت صورتت استفاده کردی گلم

من ۲۰۰ تومن دادم

خنده لثه ای داشتم و اینکه موقع خندیدن اطراف دهنم کامل چروک میشد چون عضلات صورتم خیلی فعال بودن 

توروخدا ... اخه میگن کانادایی بهتره من خودم میخوام از جایی بوتاکس بخرم بعدش بدم دکتر برام تزریق کنه

اگر اینستا داری برو تو‌پیج دکتر مهران ناعمی

Dr.naemi

من اطلاعی ندارم 

فرمایش ایشونو عرض کردم خدکت شما

در مورد بوتاکسهای چینی و عوارضشم توضیح داده بودن

مصپورت بخر

قیمتش مناسبتره 

و مورد تایید

من ۲۰۰ تومن دادم خنده لثه ای داشتم و اینکه موقع خندیدن اطراف دهنم کامل چروک میشد چون عضلات صورتم خی ...

اکی...مرسی عزیزم

2706