1147
648

وایی چند وقته هوس کردم . عدسی گذاشتم من

مادرشوهر کش شد بچه کش 😳 چقدر سخته بهت بگن بچه دار نمیشی توام فکر کنی واقعا بچه دار نمیشی و هی افسوس بخوری اما باردار باشی و ندونی و بخاطر یه اشتباه بچه ات سقط بشه از 1397/12/5 متنفرم دیگ از هرچی از اسفند از هرچی زندگی متنفرم.خدایا این بنده ات تو لابه لایی زندگی گم شده.خدایا اخه چرا این دل لعنتی چقدر باید بمیره چقدر باید درد بکشه چندسال پیش مردم خودت دیدی خدا تو شاهد بودی مثل ی تیک گوشت انداختم وسط خیابون دیدی این بنده کوچیکت مردش بعد چندسال عاشق شدم ازدواج کردم دلم بچه میخواست بنده هات گفتن بچه ام نمیشه و حسرت بچه ولی ی موجود زنده تو شکم بود و مرد خدا میفهمی مردش تمام مثل من ک مردم قلبم خنده ام روحم احساساتم خدا از بچگی زجرم دادی تا الان بخدا دیگ نمیتونم کم اوردم چقدر سخته به خدای خودت بگی خدا توروخدا بسه

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1157

ماهی

حکایت اینروزای بعضیا حکایت نقش اکبر عبدی تو مرد افتابیه اونجا ک رفت تو رینگ برای مشت زنی ولی انقدر کتک خورد که رقیبش خسته شد وقتی دوستش ازش پرسید  چیشده با صورت خونین و مالین گفت انقدر کتک خوردم طرف از رورفت حالا نقل حال این ادماس انقدر حرف میشنون  انقدر ناسزا میشنون  طرف مقابلشون میبینه بی غیرتن  بیخیالشون میشه ☺☺☺☺☺☺

خورشت بادمجون با پلو

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
1125

هركي سالاد ماكاروني داره منم دعوت كنه ديگه😣

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️
584
1170