2737
2739
عنوان

کی لباس مجلسی برای بارداری داره

169 بازدید | 8 پست

سلام من هفتم اسفند عقد خواهرمه اما خودم پا به ماهم خیلی بد شدم و نمی تونم لباس بخرم با این وضع گفتم شاید کسی برای فروش داشته باشه البته قیمت مناسب چون همین یه مراسم رو میپوشم و تمام 

ممنون میشم اگر عکس بزارین 

سومین پروفایلمه نی نی یار دست از سرمون بردار دیگه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی زوره بخدا پولمون هدر میشه برای یه بار نمیشه هم دیگه استفادش کرد میشه بگی چه طرحی میدوزی؟

من آتلیه هم میرم برای بارداری و هم عروسی لمه گرفتم الان عکس میزارم یقه اش و عین عکس پایینش نه فقط پیله میخوره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
من آتلیه هم میرم برای بارداری و هم عروسی لمه گرفتم الان عکس میزارم یقه اش و عین عکس پایینش نه فقط پی ...

چن خریدی کجا میشه پیدا کرد این مدلا رو راستش نمی تونم خیلی بگردم با این وضعیت راه رفتن سختمه

سومین پروفایلمه نی نی یار دست از سرمون بردار دیگه   
2740
چن خریدی کجا میشه پیدا کرد این مدلا رو راستش نمی تونم خیلی بگردم با این وضعیت راه رفتن سختمه

این و نخریدم مدل یقه اش و دادم خیاط بدوزه با پارچه لمه پایینش هم پیله

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori