2733
2739
عنوان

خواهر عزیز! برادر گرامی! 🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 31 پست

عالی بود ممنون 👌👌👌👌👌

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو ازونایی بودی که موقع امتحانا اول و وسط کتاب و میخوندی میگفتی خب دیگه اینو که بلدم اینام که نمیاد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂دیقا 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ممنون از اونایی که وقت گذاشتن و خوندن از ما که گذشت ولی ما مادرای نسل فردا هستیم باید بدونیم که به فرزندانمون منتقل کنیم

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

خیلی عالی بود. کاش همه ی دنیا این متن رو هزار بار می خوندن تا ملکه ی ذهنشون بشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

خوندم ، عالي بود ، كاش اين متن رو سال ها قبل خونده بودم 

افسوس كه بعضي اوقات خيلي دير تجربه ميكنيم 

عمر رفته ديگه برنميگرده

حالا با عمر رفته و زندگي كه دوستش ندارم و دو تا بچه كه بخاطرشون نميشه خراب كرد ، با  روحيه ي داغونم چه كنم 😔😔

فقط دارم ميگذرونم همين و بس!!! 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
خوندم ، عالي بود ، كاش اين متن رو سال ها قبل خونده بودم  افسوس كه بعضي اوقات خيلي دير تجربه مي ...

عزیزم متاسفم

ما اکثرا قربانی ازدواج زودهنگام و عجولانه هستیم منم با همسرم اختلاف عقیده دارم و خیلی زجر میکشم ولی من نا امید نشدم شمام نا امید نشو همه چیز درست میشه

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 
عزیزم متاسفم ما اکثرا قربانی ازدواج زودهنگام و عجولانه هستیم منم با همسرم اختلاف عقیده دارم و خیلی ...

مشكل من از اختلاف عقيده گذشته 

هيچ چيزي در ما شبيه هم نيست هيچ وقت در مورد هـيچي اتفاق نظر نداريم حتي نميتونيم صحبت كنيم ، به ندرت پيش مياد هم كلام بشيم

مشكل من از اختلاف عقيده گذشته  هيچ چيزي در ما شبيه هم نيست هيچ وقت در مورد هـيچي اتفاق نظر ندا ...

میفهمم

مشاوره رفتین؟ به خودتون کمک کنین عزیزم هیچ مشکلی نیس که حل نشه

امضات...عالی..

قربونت برم 

میفهمم مشاوره رفتین؟ به خودتون کمک کنین عزیزم هیچ مشکلی نیس که حل نشه

نه مشاور نرفتم 

بله حل ميشه به شرط اينكه دو طرف قبول كنن مشكل دارن 

همسر من قبول نميكنه ميگه من گل بي عيبم تو ايراد داري 

به عبارتي زبون هم رو نميفهميم 

2706