2737
2739
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست
اون موقع که قیمتا خوب بود به نسبت بازم همین وطن فروشا میگفتن جای ما نیست الان که دیگه پرو از عقده ن ...

وقتی طرف مبکه حاضرم پناهنده شم دبگ تا تهش برو که چه جور طرز فکری داره همه میکن مملکت چکار کرده برام باید پرسید تو‌چکار کردی برا مملکت تو باید کار کنی   شاگردی داشتم دنبال کاراش بود بره آلمان آشغالش رو‌میریخت رو زمین تو کلاس گفتم تو اونجا اینجوری باشی ک دوروزه دیپورتت میکنن گفت نه اونجا برم همه چی رو رعایت میکنم  میبینی فقط خودباختگی دارن یذره ب فکر تغییر نیستن  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر موقع گذشت خبرمون کنین برمیگردیم. عزیزم دور و برتو نگاه کن هر سطل آشغالی شده سفره یه نفر ک نونشو ا ...

میدونم دیدم من ن مرفه بی دردم ن اقازادا..پرم از مشکلات مالی...

بخدا دردناکه ک میگم دیشب موزخریدیم بعد دوساعت خندیدم ک امسال اولین باره این میوه رو خریدیم مایی ک هرهفته شیرموز و...تویخچال بود..

خدا از باعث و بانیش نگذره

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2731
تنها حسن مهاجرت فقط آرامش جو عمومیه  وگرنه امنیت بیشتر از اینجا نیست  اشتغال خودشون مشکل ...

مدارس فاسد این حجم از دانشجو که دارن مدام تکنولوژی جهان رو به روز میکنن تحویل میده بیرون ؟؟پس بد به حال مدارس سالم ما که اندازه توسعه فکریمون درحد وارد کردن هرچی لازم داریم از چین بیشتر جلو نمیره 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عزیزم برات دعا میکنم شرایطش فراهم بشه برات  از صمیم قلبم

ممنونم همچنین واسه شما شرایطی که دوست داری رو برات پیش بیاد

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
ممکنه درمورد تربیت بهت تا حدودی حق بدم اما نمیتوانی انکار کنی محیط اموزشی ما افتضاحه سیستم طوری ...

افرین اینجا ی بچه نخبه باشه میگن بزور بهش آموزش وادی بچه باید بچگی کنه اگه خیلی جلوتر از بچه های دیگه باشه میگن حتما باید بره کلاس اول بشینه دوباره ولی این بچه ها تو کشورهای پیشرفته خیلی حمایت میشن

2740
مدارس سالم ما؟ مگه مدارس ما سالمن؟ نمیبینی یا نمیخوای ببینی؟

من به کنایه به اون خانم گفتم که میگن مدارس خارج کشور فاسدن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
مدارس فاسد این حجم از دانشجو که دارن مدام تکنولوژی جهان رو به روز میکنن تحویل میده بیرون ؟؟پس بد به ...

نگفتم اینجا سالمه 

گفتم اونجا هم مشکلاتی که ما داریم بشکل دیگه دارن 

پیشرفت اونا مدیون برنامه ریزیشونه که ما نداریم 

هدف از مهاجرت آیا پیشرفته بودن اوناس یا آرامش خودمون؟ 

بستگی به دیدگاه ادما داره 

لطفا از طرز فکر خودتون به دیگران تزریق نکنین

تزریق نمیکنم  عزیزم صرفا نظر خودمو گفتم  من خیلی ادم پر استرس و ناارامو پر تنشی هستم  اگه بچه بیارم اینجا  از استرس ایندش میمیرم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
هر موقع گذشت خبرمون کنین برمیگردیم. عزیزم دور و برتو نگاه کن هر سطل آشغالی شده سفره یه نفر ک نونشو ا ...

این چه حرفیه سطل اشغال نون واقعا که همون اروپاشم بی خانمان داره که تو خیابون میخوابن معتاد داره و ادم ول تل داره آدم باید خوش بخواد و توکل و اراده 

همین شمایی که دم به دقیقه میگین داریم از گشنگی می‌میریم جو متشنج میکنید شرایط خوب نیست ولی دیگه این وریا هم نیست 

🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
ممکنه درمورد تربیت بهت تا حدودی حق بدم اما نمیتوانی انکار کنی محیط اموزشی ما افتضاحه سیستم طوری ...

من نمیگم مشکل نداریم  قطعا ایراداتی وارده به زمینه های مختلف کاری و تحصیلی آموزشی  و‌درمانی و غیره ول راهش رفتن و‌کوبیدن کشور نیست راهش این نیست که بشینن تو‌فضای مجازی هر پرتی به دهنشون میرسه بگن 

در برابر این همه مشکلات بابا ی گروه های دارن کارا ای خیلی خوبی میکنن تاثیراتی گذاشتن چرا اونا رو‌نمیبینن مردم ی کشور همه برن کی میخواد درست کنه اوضاع رو 

ی کشور رو فقط مردمش می‌سازند همین

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.