1147
648

مگه دکتر بهت نگفته؟ بعد تزریق آمپول نباید نزدیکی داشته باشی.و شوهرت بین 2 تا 3 روز نباید انزال داشته باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

نه والا نگفت گفت دوشنبه نزدیکی کنید سه شنبه ازمایش بده اگه مثب بود به ما بگو .منم رفتم ازمایشگاه از دکتر پرسیدم اخه با یه روز فاصله مگه ازمایش نشون میده .گفت نه.راستش منم نرفتم دیگه.فردا میخوایم بریم ای یو ای

1156

عزیزم منم ای یوای کردم 

دکترب من گف دوروز قبل ای یو ای نزدیکی کن

مشکلی پیش نمیاد

من ای یوای دومم باردارشدم

انشالله ک شماهم بارداربشی

خدایا یعنی میشه منم نی نی دار بشم. نی نی موسالم وصالح بغل کنم بزودی..... خواهش میکنم برام دعا کنید😢😢❤️❤️
آهان خیلی ممنون از نگرانی در اوردی منو 

خواهش میکنم عزیزم انشالله بزودی نتیجه بگیری

خدایا یعنی میشه منم نی نی دار بشم. نی نی موسالم وصالح بغل کنم بزودی..... خواهش میکنم برام دعا کنید😢😢❤️❤️
1140
هزینه ای یو ای تون چقد شد؟؟دفه دومم دوباره هزینه کردید؟

دوماه پشت سر هم انجام دادم هردفعه هم1500

اصلا خودم فکرشو نمیکردم نتیجه بگیرم

هنوزم باورم نمیشه

بچه ها برا منم دعا کنید منم با ای یو ای باردار شدم کلی خوشحال بودم هفت هفته بودم رفتم سونو گفت قلب نداره مرده بعد رفتم دکتر گفت ۱۰ روز دیگه سونو بده شنبه باید سونو بدم برام دعا کنین

1103
الان حامله ای؟خیلی خوبه مبارکه.میشه بپرسم مشکلتون چی بوده

بله باردارم

پلی کستیک هستم اصلا بدون دارو پریود نمیشدم

ان شالله به حق فاطمه زهرا سالم باشه..برات  صلوات فرستادم عزیزم

مرسی عزیزم.ولی چند روزه انگار حسش میکنم طرف راستم یه تیر خیلی خفیف میکشه بعضی وقتا هم میره طرف چپ.تو نت خوندم که هفته نهم حرکت میکنن نمیدونم خودش هس یا نه

835