2733
2734
عنوان

خانمها بياين از فهمیدن جنسیت بچم وحشت دارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 104 پست
واقعا متاسفم برای همچین مردهایی.وقتی همچین حرفی میزنه بگو رژیم و اینا فقط شانسش رو افزایش میده و صد ...

اره دکتر بگه بهتره برای چنین آدمایی

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

وای استاتر با این شوهرت دلم واسه دخترت میسوزه باید همون اول میزدی تو دهنش مگه دست ما هر چی بخواد همون میشه

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدم شوهرت هر چی دلش میخواد بگه.تو به خودت استرس نده.استرس واسه کوچولوت ضرر داره.

من که اگه یه روز حامله بشم.حتی اگه شوهرم هم پسر بخواد خودم آرزوم دختره.

پسرم خوبه ها.ولی دختر یه چیز دیگه هست.اگه آدم فقط یه بچه بخواد به نظرم بهتره دختر باشه.

استارتر شوهر منم دوس داشت بچه اولمون پسر باشه خيليم دوس داشت ولي به طرز عجيبي بعد از اينكه سونو گفت دختره عاشقش شد بعد از زايمانمو كه نگم همه كارم شده بود حسادت به دخترم 

الانم واسه دومي تو رژيمم كه اگه خدا خواست پسر باشه شوهرمو ميگي دريغ از يه ذره همكاري 

بهم ميگه اين مسخره بازيا چيه من دلم ميخواد ٦ تا كپي از دخترمون داشته باشيم 😅😅

كلا انگار اون آدم نيست كه پسر ميخواست 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2728
نمیخاستم سپردم بخدا اولیمون نبود که من یک پسر دارم کشته منو اينقد شيطونه این دومیمه اينقد سرش اذيتم ...

حالا یه پسر داری شوهرت اینطوری میکنه؟؟پس بابا بیخیال بزار هرچی دوست داره بگه،حالا فک کردم اولی هم دختره

اره دکتر بگه بهتره برای چنین آدمایی

دکتر نمياد ميگه دکتر بيام فقط رضایت ميدم واسه سقط وگرنه علمیشو خودم برم نمیخاد کسی توضیح بده من دختر نمیخام که نمیخام..... یعنی آدم دوس داره قطعه قطعس کنه نميگه منم زنم الان دوس دارم راجعبش حرف بزنم برنامه ریزی کنم تا حالا یک کلمه هم راجعبش حرف نزدیم کلا افسردگی گرفتم 

استارتر شوهر منم دوس داشت بچه اولمون پسر باشه خيليم دوس داشت ولي به طرز عجيبي بعد از اينكه سونو ...

سلام عزیزم خوبی اینقد منتظرت بودم بیای گروه تل چرا نیومدین؟

سفارش چهره و هر طرحی بخوایین پذیرفته میشه ((سیاهقلم و مدادرنگی))
دکتر نمياد ميگه دکتر بيام فقط رضایت ميدم واسه سقط وگرنه علمیشو خودم برم نمیخاد کسی توضیح بده من دختر ...

اخه پسرم دارین چه مشکلی داره با دختر😐 خودش خواهر داره؟

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
2740
سلام عزیزم خوبی اینقد منتظرت بودم بیای گروه تل چرا نیومدین؟

سلام عزيز دلم خوبي فدات شم؟خيلي خوشحال شدم ديدمت 😍😍😍

عزيزم بخدا خيلي شرمندتم يه مدتيه خيلي كم ميام نت و اينا حتي با خانوادم كم صحبت ميكم فك كننن 

دخترم به شدت شلوغ شده خودمم كه دست تنهام ميدوني 😥

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اخه پسرم دارین چه مشکلی داره با دختر😐 خودش خواهر داره؟

آره داره فلسفش اينه کلا دختر همش باید مراقبش باشی بزرگم شد دنبال شوهر باشی براش الان خواهرشوهرم بزرگه به زور پدرشوهرم به بچه خپاهرش دادن بعدی هم پدر درآورده همش ميگه برام ماشين بخرین خونه جدا بخرید و....کلا خانوادش هم پسری هستن تا همین اندازه بگم اگه فامیل شوهرم بفهمن مال من دومی دختره از خوشحالی سوروساتی ميگيرن اينقد تو نخ پسر شدن نشدن هستن افکار من نیستا واقعا اینطور هستن واسه منم تعحب آوره تاسف آوره 

بهش بگو میخوای یه پسر مریض داشته باشی بگو یه پسری ک با کلی ازمایش وقتی بیاد انواع مریصی های ناشناخته رو داشته باشه 

یا پسری ک وقتی بزرگ شد و تو‌میخوای بهش افتخار کنی باعث سرافکندگیت باشه دزد ناموس بشه یا معتاد 

بگو دعا کن سالم و صالح باشه 

بگو منم پسر دوست دارم ولی این دست خداست ک کدوم جنسو میخواد وارد دنیاش کنه 

بعد این دیگه هیچوقت باهاش در مورد جنسیت صحبت نکن بزار بشینه فک کنه  و نتیجه بگیره ک چی خوبه و چی بد خودش خود به خود خوب میشه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
دکتر نمياد ميگه دکتر بيام فقط رضایت ميدم واسه سقط وگرنه علمیشو خودم برم نمیخاد کسی توضیح بده من دختر ...

بچه چندمتونه مگه؟؟😳😳

سلام عزيز دلم خوبي فدات شم؟خيلي خوشحال شدم ديدمت 😍😍😍 عزيزم بخدا خيلي شرمندتم يه مدتيه خيلي كم مي ...

اخی عزیزم 

اره سخته تنها تو یه کشور دیگه 

سفارش چهره و هر طرحی بخوایین پذیرفته میشه ((سیاهقلم و مدادرنگی))
2706