2410
2716
عنوان

کسی هست موقع قهر شوهرش هیچوقت سمتش نیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 246 پست
هیچ لال میشم میترسم بزنه اون موقع هرچی دمه دستش باشه میشکنه چند شب پیشم باز سگ شد منم بعدش دیگه دلم ...

مال منم همینطوره اینا خرابن بابا یکی دوبار مشتشو به دیوار و اپن کوبید یکی دوبارم ظرف غذا و لیوان پرت کرد اینور اونور

ایندفه هم گفتش خودتو تیکه تیکه میکنم الانم توقع داره که همه چی رو ندید بگیرم برم منت کشی

یه روزی حال منم خوب میشه
مال منم همینطوره اینا خرابن بابا یکی دوبار مشتشو به دیوار و اپن کوبید یکی دوبارم ظرف غذا و لیوان پرت ...

اره برا منم اون لحظه حالیش نمیشه چی میگه هرچی دمه دستش باشه میشکنه من که اون موقع عین چی قلبم میزنه هرچی فحشم بلد باشه میگه نمیدونم چیکار کنم

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برا منم اون لحظه حالیش نمیشه چی میگه هرچی دمه دستش باشه میشکنه من که اون موقع عین چی قلبم میزنه ...

اوهوم یه چی جواب بدی میگه دهنتو ببند من اعصابم خرابه یه بلایی سرت میارم اصلا نمیفهمه چی میگه بعدشم من یاد آوری نمیکنم میگم باز دوبار دعوا نکنه

یه روزی حال منم خوب میشه
اوهوم یه چی جواب بدی میگه دهنتو ببند من اعصابم خرابه یه بلایی سرت میارم اصلا نمیفهمه چی میگه بعدشم م ...

چند ساله عروسی کردی بچه داری شغل شوهرت چیه

2456
چند ساله عروسی کردی بچه داری شغل شوهرت چیه

یکسال و نیمه نه بچه از اون زنش داره پیش مادر شوهرمه شغل شوهرم فروشنده ی نبات و زعفرون و اینا نزدیک حرمه میگه من اصلا تورو نمیفهم دیروزم بهم گفت برو برام مهم نیستی با اون قبلی هیچ فرقی برام نداری

یه روزی حال منم خوب میشه
2714
این زندگی کرده مشکل عصبی هم از زندگیه قبلیش گرفتم چند وقتم قرص اعصاب مصرف میکرده کلا دیونشونو انداخت ...

اره والا چشم همرو کور کردیم با این شوهر کردنمون من میترسم به بچه هم فکر کتم

پس شما هنو اولته من ۲۸

ینی تو اون لحظه که هر چی میگه نمیشه جوابشو بدم انقد عصبی میشم شب عروسیه خواهرش نمیذاشت تو ماشین کنارش بشینم خودمو انقد زدم اصن نفهمیدم  اصلا انگار شوهر من نیست ازم دوری میکنه

اون فقط بچه ی مادرشه و داداش خواهراشو پدربچش

اصلا احساس مسئولیت نمیکرد اصلا نمیدونه باید مراقب منم باشه به منم توجه کنه 

اه لعنتی یادم میاد عصبی میشم 

یه روزی حال منم خوب میشه
2706