2733
2734
عنوان

شوهر دوستم رو با یه دختره تو رستوران دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرمن مردی که خیانت میکنه دیر یازود رسوا میشه مگر اینکه دوست شما خیلی بیخیال باشه و متوجه نشه وگرنه رفتارهای مرد خیانتکار تابلو پس بهتره نگی اینطوری دوستت اگه به چیزی شک‌ نداشته باشه بهتون بدبین میشه

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

باهاش حرف بزن که بیشتر مراقب زندگیش باشه و بهش بگو چقدر خیانت و اینا زیاد شده و اونم حواسش به شوهرش باشه اینم یجوری بفهمون ک نره سریع حرفای تو رو به شوهرش انتقال بده ،کار درستی شاید نباشه ک بری رک و صریح بگی شاید شوهرش اولین بارش بوده و دیگه انجام نمیده  ، خدا کمکشون کنه

2738
چه فکری اخه من چه کمکی میتونم بکنم

مثلا ی داستان تعریف کنی بگی یکی دوسام تعریف کرد یاتونت خوندم ی زنه شوهر دوستشو بایه زنه دیده.ببینی عکس العمل دوستت چیه یا چ نظری میده.

احتمالا شوهرش قبل از اینکه شما بری بگی زنشو‌ میپزه

شایدم بره به زنش بگه فلان دوستت تو نخ منه که شما اگه چیزی کفتی باور نکنه

با توجه به اینکه مدرکیم نداری

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
این راه حل خیلی خوبیه

خوب بعد شوهرش میفهمه کار منه میاد به داداشم وبابام میگه بد میشه برام کلی قسمم داد که اونجوری که فکر میکنی نیست این دختره سیریشم شده به باباش بدهکارم واسه همین نمیتونم ردش کنم فعلا تا پولشو بدم مجبورم تحملش کنم.....

فقط خدا
2706