2737
2739
عنوان

شوهر دوستم رو با یه دختره تو رستوران دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 92 پست
الان نمیدونم چکار کنم احساس میکنم اگه به دوستم نگم منم خیانت کردم در حقش

استارتر منم چن روز پیش شوهر دوستمو با یه زن تو مغازه لوازم آرایشی دیدم با هم احوالپرسی کردیم رنگش پریده بود منم فقط می‌لرزیم خیلی خودمو کنترل کردم که ب رو خودم نیارم کثافت حرومزاده بعد احوالپرسی با من را رفته بود تو مغازه روسری فروشی کنارش تا من از مغازه بیام بیرون روش نشده بود تا آخر تو مغازه آرایشی بمونه...خاک تو سرش کنن ب خدا چه روزه هی یادم میاد اعصابم بهم می‌ریزه...

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای اگه اینجوری کنه که خیلی پسته

احتمالش هست حواست باشه زندگی خودتو به باد ندی 

مطمئنا شوهرش بیکار نمیشینه این مدت

تو فقط تو حرفاتون کاری کن به شوهرش شک کنه بیشتر حواسشو جمع کنه خودش بفهمه

مثلا گف شام نیوومده بگو چرا نیومده پیگیر باش فلان

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
خوب بعد شوهرش میفهمه کار منه میاد به داداشم وبابام میگه بد میشه برام کلی قسمم داد که اونجوری که فکر ...

غلط کرده مرتیکه ....همشون همینطورن صب تا شب داستان سر هم میکنن نمیدونم دروغاشون کی تموم میشه..

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
2738
همش منتظرم صبح بشه برم خونش شایدم بگم نمیدونم واقعا دودلم

من اگه دوست شما بودم و بهم نمیگفتی واقعا ناراحت میشدم ببین اون حق داره بدونه عزیزم این خیانت اشکار کن حتی اگه به قیمت تموم شدن دوستیتون باشه حداقل پیش وجدانت راحتی گلم

من اگه دوست شما بودم و بهم نمیگفتی واقعا ناراحت میشدم ببین اون حق داره بدونه عزیزم این خیانت اشکار ک ...

شاید می‌دونه و چیزی نمیگه زنش مث خیل عظیمی از زنا که به خاطر بچه هاشون تو زندگی خاکستر میشن ولی دم نمیزنن...

شاید می‌دونه و چیزی نمیگه زنش مث خیل عظیمی از زنا که به خاطر بچه هاشون تو زندگی خاکستر میشن ولی دم ن ...

اصلا عزیزم اون هیچ کاری نکنه باشه. ولی استارتر حداقل پیش وجدانش راحته. داغون میشم وقتی خیانت میبینم ما چقد مورد ظلم قرار می گیریم

شماره هم نداری ازش الان عذاب وجدان نگرفتی

نه شماره هم ندارم...ولی یه زمانی دوست بودیم...رفت و آمدم داشتیم...ولی این دوستی مال هشت سال پیشه از اون موقع دیگ هیچ رفت و آمدی نداشتیم...

2706