2410
2553

سلام امشب با فامیلامون رفتیم رستوران بعد یدفعه متوجه شوهر دوستم شدم اونا میزشون با ما فاصله زیادی داشت من پا شدم برم سلام واحوالپرسی کنم دیدم به جای دوستم یه دختر سانتی مانتال با ارتیش فجیع نشسته بعد شوهر دوستم که متوجه من شد فوری دستش رو کشید از دست دختره خیلیم رنگش پرید منم به رو خودم نیاوردم برگشتم سر میزمون بعد که رفتیم بیرون رستوران دیدم منتظرمه وخواهش التماس که به دوستم چیزی نگم

فقط خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الان نمیدونم چکار کنم احساس میکنم اگه به دوستم نگم منم خیانت کردم در حقش

من اگه بودم سر بسته میگفتم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2714

چه شوهرنامردی😟

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
الان نمیدونم چکار کنم احساس میکنم اگه به دوستم نگم منم خیانت کردم در حقش

اگه این موضوع برعکس بود انتظارت از دوستت چی بود؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2706