2737
2734
عنوان

سره چه چيزايي تو خانواده لوووو رفتين😂😁😂😂😂😂🌈🌈🌈😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4226 بازدید | 124 پست

با یه مردنمای اشعال نامزد بودم اوایل فک میکردم خوبه و... گاهی تنها دورازچشم خانواده ام خونه مجردیش میرفتم ، وقتی بعدازچندماه نامزدی از طرف مابهم خورد مدام تخدید میکرد به خانوادم میگه منم ساده احمق فشار زیادی روم بود ،یادمه پدرم خطمو عوض کرد و تاکیدکرد دیگه بهش اس ندم باشماره جدید امامن از ترسم اس دادم و خواهش کردم قبول کنه تمومش کنه و به خانوادم نگه ،توی مجلس که برابهم خوردن بزرگای فامیل اومدن اس هامو نشون داد و گفت دخترشون باخط جدید هم بهم اس میده ،من جلو فامیل و خانوادم شرمنده شدم

برای شفای مادرم دعا کنین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فهمیدن دوس پسرت بوده؟

اره يعني انقدر خودم سوتي دادم مامانمم فهميد

ولي به بابام نگفت😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2728
فقط سیبیلات😭😅😅😅😅🤣🤣🤣😂😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نگووووو

كلي رو قيمتم رفته بود بااون سيبيلا😂😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
با یه مردنمای اشعال نامزد بودم اوایل فک میکردم خوبه و... گاهی تنها دورازچشم خانواده ام خونه مجردیش م ...

چه نامرد بوده😐😐😐

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
خاطره من تو اخرين تاپيكم هست زورم مياد كپي كنم 😁 

خسته نباشي دلاور😂😂😂

2740
وقتی سوتین اسفنجی میزدمو کله زنای فامیل شوهرم فک میکردن ۸۵ام ولی یروز قرارگذاشتن بریم استخر به واقعی ...

😂😂😂😂😂🌈🌈🌈عااالي بود

رفته کنسرت باعشقم،دوست مامانم ودخترش مارودیدن/: ازدور...

منم اصلاانگارنه انگار   چندروزبعدمامانمادیده بود..گفته بود که بسلامتی داماددارشدی؟!و چه دامادخوبی نصیبت شده   مامانم گفته بود فعلااشناییِ انشالله اگرقسمت باشه عقدمیکنن(:

خلاصه،اونم هردفه مامان منامیبینه میگه عقددعوت نیستیم؟!  بنده خدا ازمن هول تره/:

پ.ن: برامناعشقم دعاکنین(: انشالله سال دگ میخوام تاپیک نامزدیم رو بزنم وداستان عشقم رو بنویسم~.~

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست(:❤
كاش نميرفت دلم براش تنگ شده سايت سوت و كوره 😭😭

اره منم خیلی دختر خوبی بود بنظرم حقش نبود خیلی اذیتش کردن

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
چندسال باهم بودید

٧سال🙈

نگووووو كلي رو قيمتم رفته بود بااون سيبيلا😂😂😂😂

ژوووننننن😂😂😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706