2733
2734

سر چه چيزايي تو خانواده لوووو رفتين😂😂❤️🌈🥊🥊🥊

من با همسرم قبل از ازدواج دوست بوديم

توي خانواده ي ما دوست پسر داشتن و اين چيزا ممنوع بود...و جزاي سنگيني داشت🥊🥊🥊

خلاصه يه بار من داشتم باهاش تو خيابون ميرفتم يه دفعه ديدم يكي از فاميلاي مامانم داره از رو به رو مياد جايي كه اصلا فكرشم نميكردم آشنا باشه خلاصه داشتيم شادو خندان ميرفتيم سرمو بلند كردم...تو دلم گفتم وااا مصيبتااااا ..اب دهنمو به زور قورت دادم گفتم خدايا الان دقيقا چه خاكي از چه نوعي بريزم به سرم...يه دفعه تا چشمم افتاد تو چشمش از دور با سرعت از دوست پسرم فاصله گرفتم فكر كنين وسط خنده من گل به دست قدمامو تند كردم اونم دنبالم ميومد ميگفت هوووي كجا ميري ديوونه چرا اينجوري ميكني...برگشتم نه گذاشتم نه برداشتم گفتم اقااا توروخداااا من ابرو دارم با چشمم بهش اشاره ميكردم گفت اين ادا اصولا چيه،گفتم اقا محمد توروخداااا مزاحم نشو😂😂😂انقدرهول كردم اسمشو گفتم 😂😂😂اين گلتم بگير من اصلا اهل اين چيزا نيستم...اون فاميلمونم ديگه رسيد بهمون خدا خدا ميكردم اسممو نگه محمد

يه دفعه رفتم سمت اون فاميلمون با بغض گفتم چه خوب شد ديدمتون اين اقا مزاحمم شده

محمد اينجوري شد😳ولي گرفت چيشده عذرخواهي و رفت😂اون خانمه هم با حالت نگاهش كه يعني خر خودتي گفت اين جا چيكار داشتي دختر خوب چرا تنهااا مياي منم هول كردم باز گلو🌹 گرفتم سمتش گفتم بفرماييد😂😂😂😂❤️

البته نامردي نكرد به مامانم گفت و اونجا بود كه من لوووو رفتم...جالب اينجاس محمد بعدش باهام قهر كرد چرا گلو دادي بهش😂😂😂❤️١٦سالم بود🙈😁اونم نه از شونزده ساله هاي الان

با سيبيل ميرفتم سره قرار

هنوزم بعده اين همه سال يادمون ميفته كلي ميخنديم😂😂😂😂🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
وای چقد سوتی داده بودی😂😂 کلا اب و روغن قاطی کردی

كوچولو بودم🙈🙈🙈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

چقدر باحال😍😍😍انشالله ک همیشه لبتون خندون باشه

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
من خاطره بدی دارم تابحال به کسی نگفتم

اگر امكان داشت بگو برامون🌈❤️

خخخخ فقط اون تیکه ک اسمش گفتی 😂😂😂😂😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

😂😂😂

من اخرین باری که خواستم خداحافظی کنم ازش پسرعمم دید الان میگم اخرین خداحافظی اونموقع نمیدونستم😞

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2706