2737
2734
عنوان

سره چه چيزايي تو خانواده لوووو رفتين😂😁😂😂😂😂🌈🌈🌈😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4226 بازدید | 124 پست
چه نامرد بوده😐😐😐

ازش متنفرم جانمازم اب میکشه ،به هزار دردسر نامزدی رو پس دادیم خدامیدونه چقد عذاب کشیدم ،سپردمش دست خدا ،بعد ازمن سه تا دیگه نامزدی هم پس زدن براش

برای شفای مادرم دعا کنین لطفا
رفته کنسرت باعشقم،دوست مامانم ودخترش مارودیدن/: ازدور... منم اصلاانگارنه انگار     چندروز ...

خوبه مامانت ميدونسته😂😂😂انشاءالله عزيزم❤️🌈

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ازین لو رفتنا داشتم ترک موتور :/ می دیدنم 😁😁😆

خوشحال و خندون و شوت بودم 😃😃😃

ولی الان زیر پورشه راه نداره جون اسی 😆

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2731

😐😂من یه بار کارنامه ام بد شده بود راهنمایی که بودم

دادم دوست پسر یک از دوستام که خیلیم ادعاش میشد برام کارنامه درست کنه،اون مردک ابله هم نمره هایی که عوض کرده بودو با یه فونت دیگه نوشته بود کاملا تابلووووو

اقا مام اینو دادیم به خانواده و چشتون روز بد نبینه😐همه شوک بودن از بس تابلو درست کرده بود،درسمم قبلش خیلی خوب بود حرمت داشتم تو خانواده😂نه روشون میشد چیزی بهم بگن نه قبولش راحت بود براشون

فقط اخرش بابام بهم گفت:رژین بابا شما گوش میبینی رو سر من؟

و من دیگه اون ادم سابق نشدم😂

رژ سابقم😎

من و پسرداییم(الان شوهرمِ)عاشق هم بودیم ولی کسی خبر نداشت...جونم بگه برات،ی روز باهم رفتیم بیرون و کلی خرید و خوش گذرونی کردیم تو پاساژ های مختلف.ساعت 10 شب بود قصد برگشتن کردیم،رسیدیم تو کوچه همون موقع یکم ماچ و بوسه تو ماشین راه انداختیم.....دیگه از ماشین پیاده شدیم و رفتیم داخل خونه(اونموقع من خونه داییم زندگی میکردم چون تو شهر اونا دانجشو بودم).رفتیم داخل خونه سلام کردیم من داشتم میرفتم سمت اتاقم یهوووووووووووووو صدا دخترداییم رو شنیدم ک گفت عع داداش لباست چرا کثیف شده ؟ برگشتم شوهرجان رو نگاه کردم،،،،،چشمتون روز بد نبینه،لک رژ بنفش همانا و لوووو رفتن ما همانا....😑😂

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
خوبه مامانت ميدونسته😂😂😂انشاءالله عزيزم❤️🌈

کل خونواده میدونن  البته ازهمون اول مامانم میدونست بعدش همه فهمیدن/:

حالا هی هردفه بمن میگن عقدوعروسی نداریم!؟ /: منم میگم نه هنوززوده  

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست(:❤
الان چندسالته؟ آقا ممد شوهرته؟ چکاره اید هردو

الان ٢٤رو تموم كردم

من مهندسي پزشكي خوندم و تو همون كارم

محمدم هم كامپيوتر ولي توليدات صنايع چوبي دارن

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2740

منم بچه بودم با دوتا از دوستامون بعد امتحان خرداد رفتیم توی کوچه های کنار مدرسه دوری زدیم اون موقع یه دوس پسر داشتم که خونشون کوچه پایینی مدرسه بود دبیر دینیمون نمیدونم از کجا اما فهمیده بود با این تفاوت که من اصلا باهاش سر قرار نمیرفتم مخصوصا دور مدرسه فقط تلفنی اونم با تلفن خونه😁😁😁😁 بعد یه روز با دوستام رفتیم از کوچه اونا گذشتیم در صورتی که اصلا نبودش طرف همین جوری گذشتیم وقتی رسیدیم سر کوچه پشتمو نگاه کردم دیدم خانم دینیمون داره تعقیبمون میکنه😥😥😥ما فرار کردیم تا رسیدم خونه مامانم بهم حمله کرد😱😱😱گفت خانم دینیتون زنگ زده گفته توی خونه پسره بودی به زور اوردت بیرون🤯🤯🤯 مغزم هنگ کرد دیگه اون دبیرو ندیدم وگرنه میخواستم بشورمش حتی الان که چندین ساله از اون زمان میگذره دوس دارم اتفاقی ببینمش ازش متنفرم اون سال ابرومو برد دیگه توی اون مدرسه و منطقه نموندم از دستش هیچ وقت نمیبخشمش

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
اره منم خیلی دختر خوبی بود بنظرم حقش نبود خیلی اذیتش کردن

خيلي تقصير خودشم بود نبايد انقدر مهربون ميموند و زود صميمي ميشد با اونايي كه اصلا نميشناخت 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
من و پسرداییم(الان شوهرمِ)عاشق هم بودیم ولی کسی خبر نداشت...جونم بگه برات،ی روز باهم رفتیم بیرون و ک ...

اي وااااي

شما حيثيتتون رفت😂😂😂😂ماله ما در حده آبرو بود😂😂😂😂❤️

داداشم اول ابتدایی امتحان املا صفر گرفت ، اونم پونصد ششصدمتر فاصله مدرسه تاخونه برگه امتحانش رو پرت نداد قشنگ اومد انداخت پشت خونه هامون ،شانس بدش مامام برای کاری رفت اونجا و شاهکارشو دید   

برای شفای مادرم دعا کنین لطفا
با یه مردنمای اشعال نامزد بودم اوایل فک میکردم خوبه و... گاهی تنها دورازچشم خانواده ام خونه مجردیش م ...

وای چه نامردی🤮🤮🤮🤮

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
اي وااااي شما حيثيتتون رفت😂😂😂😂ماله ما در حده آبرو بود😂😂😂😂❤️

چجوری ۷ سال باهم موندین. چه جالب

از هم خسته نشدین؟ 

دیگری دلش جای دیگه نلرزید؟ 

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

گوشي مخفي هم كه همه داشتن ديگه😂😂😂😅

2706