2737
2739
عنوان

رفلاكس لعنتي

117 بازدید | 18 پست

نمي دونم دو شبه پسرم چرا اينطوري شده اصلا نميخوابه همش داره ناله و گريه ميكنه

دوماهشه

انگار بعد از شير خوردن اب دهنش ميپره نو گلوش و نفس نفس ميزنه

يا از دهنش با اب دهنش حباب بيرون مياره

همش ميپيچه بخودش

دكتر ميگه رفلاكسه در حالي كه اصلا بالا نمياره

رفلاكس پنهان داره

كسي ميدونه راهه درمانش چيه؟

داروهايي كه دكتر ميده زياد اثر نميكنه

كسي قطره يا شربت خوب ميشناسه

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

عزیزم داروهاشو بده حتما 

توی شیب بخوابونش

تشک مخصوص داره

یا روی پات بخوابونش

بعد شیرم نیم ساعت سر شونت نگهش دار

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به پسر من فقط زانتاک و باکلوفن جواب داد

زانتاکک خیلی خوبه،ولی پسر منن الان 14ماهه میخوره اصلا بالا نمیارها ولی خوبم نشده

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2740
قطره ان؟؟؟ واسه رفلاكس و دل درده؟ چقدر ميدادي در روز؟ چندماهش بود ميدادي؟

شربت زانتاک قرص باکلوفن دوناهگی ی سی سی صبح وشب قرصو یادم نیس 

اره برا رفلاکس

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
زانتاکک خیلی خوبه،ولی پسر منن الان 14ماهه میخوره اصلا بالا نمیارها ولی خوبم نشده

فقط کنترل میکنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
فقط کنترل میکنه

من دیگه دکترشو نمیبرم،الانم داره کم کم زانتاکو کمش میکنم تا کلا ندم دیگه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
من دیگه دکترشو نمیبرم،الانم داره کم کم زانتاکو کمش میکنم تا کلا ندم دیگه

من قطع کردم علاعم برگشت مجبوری باز دادم

بچت الرژی هم داره

من قطع کردم علاعم برگشت مجبوری باز دادم بچت الرژی هم داره

نه الرژی نداره،منم ی بار 7ماهگی قطع کردم برگشت باز بردم دکتر و زانتاکم دادم،ولی الان دیگه خسته شدم،دوس دارم ی بار ببرم پیش دکتر مقدادی تو شهران،خیلی تعریفشو شنیدم،ولی اینقد که پول دارو و دکتر و سنو دادم اصن مطب میبینم ونشت میکنم😁😁😁😁

نه الرژی نداره،منم ی بار 7ماهگی قطع کردم برگشت باز بردم دکتر و زانتاکم دادم،ولی الان دیگه خسته شدم،د ...

ونشت=وحشت