2733
2739
عنوان

رفلاكس لعنتي

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 18 پست
نه الرژی نداره،منم ی بار 7ماهگی قطع کردم برگشت باز بردم دکتر و زانتاکم دادم،ولی الان دیگه خسته شدم،د ...

دکتر پسره منه 

من ازاصفهان میرم پیشش 

توقف رشد قدشو اون درمان کرد

ولی سخت نوبت میده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

[QUOTE=82618785]دکتر پسره منه  من ازاصفهان میرم پیشش  توقف رشد قدشو اون درمان کرد ولی سخت نوبت میده[/QUOT

ارهه شنیدم خیلی سخت نوبت میده،برا. رفلاکسش نبردی پیش اوون?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=82618785]دکتر پسره منه  من ازاصفهان میرم پیشش  توقف رشد قدشو اون درمان کرد ولی سخت ...

چرا برا رفلاکسشم بردم اون این داروهارو داد تست الرژی نوشت و در کل ۹۰درصد بهبودی پسرمو مدیون اونم 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
چرا برا رفلاکسشم بردم اون این داروهارو داد تست الرژی نوشت و در کل ۹۰درصد بهبودی پسرمو مدیون اونم&nbs ...

خداروشکر،پس منم حتما باید ببرم پیشش،دیگه خسته شدم از دارو دادن

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2731