1147
1226
عنوان

معرفی کتاب خیلی خوب

71 بازدید | 16 پست

دوستان نی نی سایتی عزیز لطفا بهم یه کتاب خوب معرفی کنید ترجیحا موضوع کتاب روشناسی باشه که تو زندگی به دردش بخوره و شخصیت اجتماعیشو بالا ببره. البته رمان هم دوست دارم

پروانه را دنبال نکن، باغچه ات را مرمت کن... پروانه خود خواهد آمد...

زبان بدن از آلن پیز

تسخیرشدگان داستایوسکی

😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                                                                                               راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀

رمان روانشناسی معمایی زنی پشت پنجره

سکوت برره ها

روانشناسی خالی نمیخونم

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

خووت باش دخترو تازه خوندم خوب بود خودباوریه موضوعش 

الانم مردی به نام اوه رو دارم میخونم بد نیست

با ذوق به بابام گفتم: "امروز تولدمه ها"🤪🎊  گفت: "حالا ی اشتباهی کردم، هی هر سال به روم بیار"😐😐😐😐😐
1156

انگیزشی

سنگ فرش های خیابان از طلاست

روانشناسی 

۴ اثر فلورانس

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️
رمان روانشناسی معمایی زنی پشت پنجره سکوت برره ها روانشناسی خالی نمیخونم

منم مثل شما. آدم رو خسته می کنه. ممنونم ازت  

1233
راز و قدرت رو حتما بخون از راندا برن ترجمه مهدی قرچه داغی  راز شاد زیستن  شفای زندگی

منم شفاى زندگى از لوئيز هى رو خيلى دوست دارم

با مدرك تحصيلى، با پول، با شوهر، با این چیزها آدم خوشبخت نمی شود. زندگى درد دارد ،باید درد زندگی را تحمل کرد تا خوشبختی از دور به آدم چشمک بزند!!!

يك كانال تلگرا م سراغ دارم بعضى اين كتابها رو صوتى گذاشته و بعضى هم متن ، خيلى عاليه

با مدرك تحصيلى، با پول، با شوهر، با این چیزها آدم خوشبخت نمی شود. زندگى درد دارد ،باید درد زندگی را تحمل کرد تا خوشبختی از دور به آدم چشمک بزند!!!
يك كانال تلگرا م سراغ دارم بعضى اين كتابها رو صوتى گذاشته و بعضى هم متن ، خيلى عاليه

اگه آدرس کانال رو بدی ممنون میشم   

1167
منم مثل شما. آدم رو خسته می کنه. ممنونم ازت    

خاهش😘

نفسامون وصله جدا ممکنه که خفه شیم❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤