2737
2734
عنوان

سلام.خانما خونه خراب شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1548 بازدید | 76 پست

عزیزم مایعات زیاد بخور آب زیاد بخور خیلی کمک میکنه

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.
من مشکل انعقادی دارم فقط راهش انوکسان بود که چهار ماه دارم دور ناف تزریق میکنم و جواب نداد

انقد انرژی منفی نده.اکثر بارداری ها یه مشکلی توش هست.فقط توکل کن به خدا و بسپار به خودش.

انشالله چندماه دیگه تاپیک میزنی بیاید عکس نی نی خوشگلم💜

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشکل انعقادی دارم فقط راهش انوکسان بود که چهار ماه دارم دور ناف تزریق میکنم و جواب نداد

ببین نگو فقط چاره ش فلان چیزه و فقط بری سراغ همون.. کلا هر کاری که گفتن رو انجام بده.ان شاا اونام در کنار همینی که گفتی جواب بده.غصه نخور..غم و غصه مشکل رو بیشتر میکنه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
2728
انقد انرژی منفی نده.اکثر بارداری ها یه مشکلی توش هست.فقط توکل کن به خدا و بسپار به خودش. انشالله چن ...

دعا کن خواهر

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
به خدا توکل کن و ازش بخواه هر چی به صلاحت هست انجام بشه . به صلاحت ، نه خواست دلت ، چون ما از آینده ...

چی بگم،قربون خدا برم.از اولم گفتم خدایا من ب زورت نمیخوام بچه رو.ولی وقتی داده بهش دل بستم. چجوری برام باز با مزوو دفع منم.برا دوم گفتن ختم بارداری قبول نکردم تا اینکه بچه دکولمان شد توشکمم

2738
بله متاسفانه

دارویی به غیر از تزریق دور ناف نداره؟آخه خواهر منم سه بار سقط کرده میگه میترسم از این آمپولا بزنم

دخترم میدانم میدانم گفتنش کفر است /اما این روزها خدایی میکنی در سرزمینم ❤❤❤
دارویی به غیر از تزریق دور ناف نداره؟آخه خواهر منم سه بار سقط کرده میگه میترسم از این آمپولا بزنم

تنها راه درمان این بود که متاسفانه واسه من جواب نداد

سلام.بحق دل پاک مولامون امام مظلوممون حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه شریف ان شاءالله تمام شیعیان صاحب بچه هایی سالم و صالح باشن و فرزند شماهم ان شاءالله سالم و صالح بیاد توی آغوشتون.فقط خداوند میتونه کمکت کنه آروم باش و ذکر بگو قرآن بخون خداوند حافظ فرزندت هست عزیزم.خداوند اراده بفرماید هر چیزی رو خلق کنه فورا اون چیز خلق میشه و نیاز به اسباب و وسایل نداره...دلتو از استرس و انرژی منفی دور کن و به خداوند بگو خدایا فرزندمو به خودت سپردم برام حفظش کن تا اونو در راه تو هدایت و تربیتش کنم و نذر کن اسمشو محمد بذار

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
روزی 32لیوان آب می خورم ......

🤐

خداکمکت کنه

وزن فعلی۹۹😭هدف اول ۸۰هدف دوم ۷۵ هدف سوم ۵۵دعا کنید بتونم اخه خیلی شکموام😂ما   هی میگیم نره شوهر میگه بدوش.باوا سخته رژیم😭ارادم ضعیفه اما باید بتونم 😎😍میتونم خدایا کمکم کن خسته شدم.روغنم گرون شد برنج ک ازقبل گرون شده بود قندو بقیم گرون اگه به این روال پیش بریم دیگه احتیاج نیس رژیم بگیریم از گرسنگی خودمون لاغر میشیم  والا.ترامپ ک تحریمارو بدتر میکنه فک نمیکنه من باس بااین همه اشتها چکار کنم خدا خیرش نده.    ودر اخر خدایا شکرت بخاطر همه چیزای ک بهم دادی و ازم گرفتی و چیزایی ک قراره بعدا بهم بدی بووس خدایا خیلی عاشقتم .خدایا ظهور اقامونو برسون 😘همه مریضارو شفا بده.مارا از اسارت رها کن همه ما اسیریم.😘😘.مواظب خانوادم باش .مواظب پدرو مادرم باش.مواظب برادرام و خواهرام باش تا از گرفتاریاشون رها بشن خدایا اگه تو بخوای میشه فقط تو بخا الهی فداتشم.خدایا مواظب بچهام و شوهر مهربونم باش.
2706