2733
2734
وای سخته  اول برو یه داروخانه بگو شپش شامپو با لوسیون.اسم لوسیون هست دای لیس 4 در صد

پسرم ۲سالشه ضرر نداره واسش؟

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد تو مو های مادرت مادر مو های تورو جلوش بزاره با قیچی اون سرکه همون تخم سفید پشه دونی دونه بچینه بندازه تو سطل آشغال لگن کوچک آبی. 

پسر ت هم یا این کا رو کن یا براش 

کل خونه هم ضدعفونی

این کار ها هرز تکرار باید به تا یه هفته بعد دوباره تکرار شامپو

به امید خدا خلاص

2731
سس مایونز بزنید چند ساعت بمونه بعد برید حمام بشورید،تخماشم باید با دست بیرون بیارید از تو مو

پسرم دوسالشه فکر نمیکنم همکاری کنه باهام

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2738
هرروز برو حموم.  موهاتم تا یکی دوسانت مونده به ریشه اتو مو بزن طوری که یک تار موهم جا نمونه تا ...

اینو حتما انجام بده یکی از اقواممون این کارو کرد موهاشم کوتاه نکرد با  دوبار اتومو وهرروز حموم خوب شد

ێڪ پاياڹ تلخ  بھتراز ېڪ تلخیہ بـے پایانـہ

این راهو بکن صدرصدد خوب میشی صدرصد بدون تردید این از بین میبره ریشه کن میکنه 

دو پیاله روغن با یه بسته نمک ریز قاطی کنید مثل رنگ بزارید رو موهاتون شب بمونه صبح بشورید سه بار چهار بار کنی میبینی با کیسه محکمش کنید ببنیدید بخوابید ما موهامون به شدت دراز بود مامانم بعد این داروی حشره کش میزد پودرشو وقتی میرفتیم حموم جوجو ها میوفتادن دیده میشدن همراه روغن اینو زدیم خیلی خوب بود همه  میگن خطرناکه اصلااا خطرناک نیست سفت ببندی پودر نره دهنت هیچی نمیشه اما دو ساله شپش  ندیدیم اصلاااا ریشه کن شدن

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

عزیزم ما هم دوبار گرفتیم این لعنتی رو

دفعه ی اول خیلی استرس داشتم سس سرکه اب اسپند شامپو هر روشی رو امتحان کردم ولی تموم نشد

ولی ۷ماه بعد بلخره چون یه ماه دیگه قرار بود برم ارایشگاه.عزمم رو جزم کردم هر روزز میرفتم حموم موهامو بنرم کننده میزدم بعد تو حموم هی شونه میکردم.. موهای دخترم رو هردوروز یک بار. (البته موهای دخترمم رو کوتاه کرد)

دفعه ی دوم دیگه ارامش بیشتری داشتم فقط هفته ای دوبار دخترمو میبردم حموم موهاشونه میکردم با شونه ریز. طی سه هفته کاملا رفع شد.. دیگه هفته ای یه بار فقط بالشتا رو میشستم

2706