2737
2739
وای کامنت آب جوشتو خوندم هم ترکیدم😂😂😂هم اینجوری شدم😐😐😐😐

هاهاها راس میگم دیگه هی جیغ میزنه زنه 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

خودت و مادر ت مو هاتونو رنگ کنید .

برو حموم شامپو نرم کننده زیاد بزنید به سرت با شانه ریز شونه کن میبینی مثل پشه میافتم تو آب .یه لگن بزار جلوت هیچ شونه بزن هیچ شوند رو بزن تو آب دوباره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دارو خانه بهت شامپو میده. بعد شامپو سرتو سرکه بزن ۲۰ دقیقه بعد بشور.  بعد با سشوار بکش‌ ب ...

البته خانمها رنگ بزارن کلا میاد.

کل ملحفه ها و لباسها بریزید تو آب جوش. یک اسپری هست تو دارو خانه مال ضد عفونی کردنه. بعد شستن ملحفه ها.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

وای ما هم این دورانو داشتیم.

پسرتو کچل کن.

خودتم هر روز سرتو با اب گرم و سرکه بشور.سس مایونز و روغن زیتون و حنا هم کمک میکنه.ولی در کل اصل تداومه انتظار نداشته باشید با چند روز ریشه کن بشه .ممکنهچندین هفته.ماه طول بکشه.در ضمن شامپوهای مخصوصی هم توی داروخونه موجوده. ولی پسرتو حتما کچل کن.تموم روسری هاتو با اب داغ بشور .و خودتم اگه امکانش هست موهاتو کوتاه کن اگرم نه همون کارایی که گفتم.

بسم الله الرحمن الرحیم
2728

عزیزم بهترین راهش اینکه اول کل لباساوروتختی و ملحفه هاتو لباسایی ک این مدت استفاده کردین با دمای بالا بشوری بعدم از اسپری ک میتونی از داروخونه تهیه کنی کل خونه و بزن.از شامپو و سرکه برای از بین بردن شپش و رشک سرت استفاده کن تو بسته شامپو یه شونه دندون ریزه که وقتی سرکه زدی با اون موهاتو شونه کن با چند بار سرکه و یه بار شامپو همش ازبین میرن البته اگه باردار نیستی یاشیر نمیدی شامپو بزن.من از مترو گرفتم داغون شده بودم اینجوری رفعش کردم.

برای سلامتی همه ماماناو نی نی های تو دلی و نی نی منم اگه میشه یه صلوات بفرستید.  
چرا شپش گرفتید؟

نمیدونم پسرم دوسالشه چندوقت سرش میخارید به مامانم گفتم شپش گرفته گفت فک نکنم اخه جایی نرفتی که از کسی بگیره بعد مامانم و بعد خودم خارش گرفتیم و فهمیدیم شپشه

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2738
نمیشه که موهام حیفه😣

هر روز سرکه اسپری کنید لای موهاتون اسپند رو بپزسد آبش رو بذارید رو موهاتونوو با شونه های مخصوص که از داروخونه میگیرید مواتونو مرتتتتب شونه بزنید که رشک و تخمشون دراد از لای موهاتون 

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
یه موادی هست دارو خونه ها دارن مخصوصه با ی شوونه مخصوص .. اونو باید تکرار کنی چند بار یکی هم. موها ...

نه فکر نمیکنم زیاد شدید باشه 

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون

تنها درمانش شامپو دایلیسه سس و هزار جور چیز دیگه اصلا فایده نداره،برو حموم ب موهات نرم کننده بزن با شونه دونه ریز شونه کن چون موهات سر میشه میریزن

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  
2706