2733
2734
برو حموم نرم کننده یه مشت بزن سرت یه لگن بزار جلوت شونه دانه ریز کن بزن تو آب لگن اگه چیزی کوچک شبیه ...

شوره که دارم قبلنم سرم میخارید ولی الان شدید شده

دوست عزیز اگرمخالف نظرمنی ودنبال کل کل ودعوایی شعورداشته باش وریپلای نکن باتشکر  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم رنگ موازبین میبره

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

به نام خدا 

هرسه تاتون رنگ مو بذارید که شپشارو نابود میکنه..

سس مایونز ونرم کننده مو شپش هارو میکنه بزن هر روز..

جوشونده اسپند وسس مایونز هم قبل از حمام 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

شپش از حموم نرفتن درست نمی شه، بلکه از موی فرد مبتلا منتقل می شه، ربطی هم به تمیزی و کثیفی مو نداره.

اسپری بونزیل 1 درصد عالیه،  عوارض هم نداره،  زیاد گرون هم نیست هر چند روز بزنید.واقعا موثر.تجویز دکتر.

یا علی ابن تایپیکو خوندم گرخیدم انگار همه شپش گرفتن با این همه راهکار؟؟؟؟!!!!!! مگه قرون وسطاست!! شپ ...

اینجوری نگو والا ما هم دلمون نمیخواست شپش بگیریم.یکم تو اینترنت سرچ کن و تحقیق کن میفهمی ربطی به حموم نرفتن و رفتن نداره 

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2740
به نام خدا  هرسه تاتون رنگ مو بذارید که شپشارو نابود میکنه.. سس مایونز ونرم کننده مو شپش هارو ...

جوشونده اسپندو خیلی اسپری میکنیم و دیشبم سه تا مون سس مایونز زدیم 

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
تا وقتی ادامه بده که حتی یه تخم شپش سفید رنگ رو موهاتون نباشه شونه کردن شونه کردن شونه کردن بقیه ر ...

امروز رفتم دکتر اینو داد واسه خودمو پسرم گفت گیاهیه