2410
2553

برو دارو خانه بهت شامپو میده.

بعد شامپو سرتو سرکه بزن ۲۰ دقیقه بعد بشور.

بعد با سشوار بکش‌ با شونه بزرگ چوبی شونه کن‌.

بعد یکی باید شپشهای مرده از مو جدا کنه.

موها هم حتما باید کوتاه بشن

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

موهاتونو کوتاه کنید یه شامپو مخصوص ازداروخانه و اسپری سرکه سفید به موها 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دارو هس باید بزنین سر شونه کنین شپشارو جدا کنین و موهاتونو بشورین

و تمام ملافه و بالش رو در اب جوش با سرکه و جوش شیرین جوشانده تمیز کنین

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2456
2714

برید از داروخانه یا بهداشت شامپوشو بگیرید,چند تا باید بگیرید,پسرت که درمان داره کچلش کن راحت خودتو مامانتم باید کوتاه کنید بعد ازین شامپوها بزنید,تمام ملحفه و لباساتو نو با اب جوش بشورید و تو آفتاب پهن کنی

اول از همه سر همدیگه رو تمیز کنید تخما و شپشارو بین ناخوناتون له کنین.بعدش از داروخونه شامپوی مخصوص بخرین و موهاتونم یکم کوتاه کنین.از بین بردن شپش زیادم سخت نیست

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00

و ملافه و رو بالشی هارو اطو بکش بعدش شدیدا باید تمیز کاری کنین 

لازم نیس کوتاه کنی مورو

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
یه دارو هس باید بزنین سر شونه کنین شپشارو جدا کنین و موهاتونو بشورین و تمام ملافه و بالش رو در اب ج ...

وای کامنت آب جوشتو خوندم هم ترکیدم😂😂😂هم اینجوری شدم😐😐😐😐

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

هرروز برو حموم.  موهاتم تا یکی دوسانت مونده به ریشه اتو مو بزن طوری که یک تار موهم جا نمونه تا چند روز تکرار کن لباساتو بالشتتم همش تمیز کن و اتو بکش

ێڪ پاياڹ تلخ  بھتراز ېڪ تلخیہ بـے پایانـہ
2706