2737
2739
اسم رستوران چلو گوشت حاج حسنه؟ یا رستوران حاج حسن چلو گوشتش خوبه؟    

خخح ن اسمش چلوگوشت حاج حسنه😅

و چلو گوشتاش معروفه ولی کباب سلطانیشم من خوردم خوب بوده😁

رستوران ارم هم خوبه.

اگه اومدی برو تو مرکز شهر شاندیز تو جگرکی هاش عالیه،

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو طرقبه برو باغ پونه بازار بعثت رستوران مینوسا رستوران مارجان وای بستنی طرقبه رو از دست ندی چقدر دلم تنگ شد برا طرقبه بعدش برو الماس شرق باغ پرندگانم همونجا هس جان ما بازار فردوسی نری بدرد نمیخوره الماس خیلی شیکتره ساعت چارو نیم برو احمد آباد قنادی طوسی شیرینی تازه بخر بخور عالیه با قهوه برو کافه کتاب ولی حرم زیاد برو هرجا رفای بعدش برو حرم چون عجیب دلت تنگ میشه برا حرم متم دعا کن

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
عزیزم اگه زحمت نیست بگو اینجا ها که معرفی کردی چجور جایی هست مثلا طرقبه چی هست؟ بازاره؟ مکان تفریحی ...

طرقبه نزدیک شاندیزهست وخیلی اب وهوای خوبی داره وباغات هستن وکوه واب 

شاندیزهم کلی رستوران هست پدیده خوبه ولی گرونه. 

بازار گفتم سمت خیابون مفتح طلاب هست کلی لباس قیمت مناسب,پاساژفردوسی

2731
رستوران چلو گوشت حاج حسنم تو جاده شاندیز عالیییی

ما دیشب بودیم چلو رو کرده پرسی 60 تومن سوپ گداشت جلومون استفراغ 

گوشتاشم خیلی کوچیک شده دیگه به صرفه نیست 

برنجشم شده هندی بو میداد با این کارش مشتریاشو از دست میده ما دوساله هر دوهفته میریم ولی الان دیگه نه چون چند وقته احترام به مشتری یادش رفته 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

[QUOTE=82462683]نه تفریح تک نفره ندوووس     شوهرم باید جدا با پسر یک سالم بره من جدا با دخترم که سه سالشه ...[ باید قدش نود و پنج باشه حداقل 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
پدیده شاندیز روزای تعطیل بازارچه خوراکیش و اینکه مسجمه های قشنگی داره برا عکس و .. اگرم بچه داری عال ...

آره بچه دارم یک یکسال و چند ماهه یه سه ساله و خیلییییی برام مهمه به اونا خوش بگذره پس پدیده شاندیز خوبه 

2740
نه تفریح تک نفره ندوووس     شوهرم باید جدا با پسر یک سالم بره من جدا با دخترم که سه سالشه ...

پسرت رو میتونی با خودت ببری پسر زیر قد 90 سانت رو تو زنا راه میدن من پسرم رو تا 4 سالگی میبردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

طرقبه.پاساژ فردوسی۱,۲.پاساژ سلمان.الماس شرق.باغ پرندگان.باغ وحش وکیل آباد.رستوران پسران کریم.آشکده یاران گناباد

پارک ملت.باغ گیاه شناسی

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها