2737
2739
عنوان

بی بی چکم 😟😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 38 پست

عکس اولی رو بزار

من این دوره دو تا مدیکور هاله داشت رفتم ازمایش منفی بود

بعد روژان و لاوین رز هم هاله داشت

ولی لک بینیم شروع شد ۳ روز

بعدش ۳ رو پریود شدم

باز لک بینی دارم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
هر سه تا مدیکور بود 

اصلا مدیکور نخر    خیلی مکافاته

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زوداقدام کردی دو روز بعدداز موعدت صبح اولین ادارتو تست کن

اخه از وقتی اقدام کردم پریودام قاطی شده . نمیدونم کی موعدمه 

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
اصلا مدیکور نخر    خیلی مکافاته

من با مدیکور فهمیدم با ادرار شب 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
2728

ان شاءلله مثبته.. اگرم نبود حکمتش در این بودهذعزیزم نگران نباش خدا بزرگه... 

نام کاربریمو جدی نگیرید😊 موقع ناراحتی اینو گذاشتم... اخه چرا نمیشه عوضش کرد لطف کنید این امکان و بزارید واسه نی نی سایت
عکس اولی رو بزار من این دوره دو تا مدیکور هاله داشت رفتم ازمایش منفی بود بعد روژان و لاوین رز ه ...

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
چی بگیرم پس ؟

روژان که من استفاده  میکردم همیشه منفی هاش منفی و مثبت هاش مثبت بود 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738

من استاد بیبی چک مدیکور هستم،این مثبته ولی هورمونات انقدری بالا نرفته ک همش واضح نشون بده،باید با ادرار اول صبح ک غلیظه تست کنی،اون دوتایی ک منفی نشون داده مال اینه احتمالا آبی چیزی قبلش خوردی

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
من استاد بیبی چک مدیکور هستم،این مثبته ولی هورمونات انقدری بالا نرفته ک همش واضح نشون بده،باید با اد ...

شیر کاکائو خوردم . خخ

جدی میگی . خدا از دهنت بشنوه . الهی امین

هر سه تا مدیکور بود 

شاید اولی ک مثبت شد همراهش خون بود

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
شیر کاکائو خوردم . خخ جدی میگی . خدا از دهنت بشنوه . الهی امین

مال همونه شک نکن،برو بخر فردا صبح با ادرار اول صبح چک کن،شرط میبندم مثبته

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2706