2733
2734
عنوان

بی بی چکم 😟😞😞😞

375 بازدید | 38 پست

دیروز لک داشتم فک کردم پریود شدم ولی پریود نشده بودم . تا شب هر وقت دستشویی میرفتم با دستمال که تمیز میکردم لک قرمز میدیدم . امروزم نه لک دیدم نه پریود شدم . 

علایم پریودی رو دارم و دو هفته از اقدامم میگذره . غروب که از خواب بیدار شدم بی بی چک زدم . دو تا خط افتاد . خیلی خوشحال شدم به شوهرمم گفتم بنده خدا خیلی خوشحال شدو باهم رفتیم بیرون دو تا بی بی چک دیگه خریدیم . الان اوردم دوباره چک کنم دیدم هر دوتا منفی شده . همچین خورد تو ذوقم . دلم واسه شوهرم سوخت بنده خدا . 

اخه چرا اینجوری شده ؟ زمان مناسب انجام ندادم یعنی ؟  چجوریاست ؟  حالم گرفته شده 😭😭😭😭

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس بیبی چکاتو بفرس شاید اولیه هاله بوده

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2738

گاهی اگر فردا بعد از رابطه انجام بشه ممکنه مثبت بشه بین پنج تا ده دقیقه هم بگذره دوتا خط بیفته اعتبار نداره شما باید بذاری موعد پریودیت بگذره از بعد از اون بی بی چک انجام بدی تا زمان پریودیت نرسیده فعلا انجام نده 

2706