2737
2739
عنوان

اگه کسی وکیل هست بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 30 پست
فرق نداره بيم خصومت شخصي شما با شخص متهم  ميره كافيه داييتون اين موضوع رو ايراد كنه.بيم منفعت ي ...

یعنی کاری از دستم برنمیاد.خدایا امشب قضیه دیه رو فهمیدم اعصابم داغونه

پراز اشکم ولی می خندم، به قول فروغ:"شهامت میخواهد سرد باشی وگرم بخندی".

ميگن لاتجسسو برا همين وقتهاست ك كاري از دستت بر نمياد ولي ميفهمي عذاب ميكشي

ديگه شما چ سند و مدركي داري؟ شاهد ك نبودي

واقعا نميفهمم مثلا داييت يكي رو كشته باشه تو عذاب وجدانش رو ميگيري؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس شما اصن شاهد محسوب نميشي در نهايت مطلع محسوب ميشي مطلع از نظر قانون دليل محسوب نميشه فقط ميتونه ر ...

نمیخوام خودم برم شهادت بدم میگم بره شکایت کنه اسم پدرمو بگه باشاهد

نهايت اگه تصميم قطعي  به كمك گرفتي يه برگ مينويسي اينجانب...علم و اطلاع دارم كه...... اخرشم امضا كن بده دستش اگه بتونه پرونده رو به جريان بندازه و دادگاه بخاد تشخيصي غير راي الانش بده كه بعيده به عنوان مطلع دعوتت ميكنن و حرفتو ميشنون در همين حد.ولي در كل ورود نكن به موضوع مگه قبلا رفتي دادگاه حرف دروغي زدي كه عذاب وجدان داري؟؟؟؟ اگه هم برفرض اينجور باشه الان راستشو بگي اقرار بر جرم كردي خودتو ننداز دردسر

2731
ميگن لاتجسسو برا همين وقتهاست ك كاري از دستت بر نمياد ولي ميفهمي عذاب ميكشي ديگه شما چ سند و مدركي ...

خدالعنتش کنه آخه طرف آدم بدبختیه دلم براش میسوزه.که ی مشت مفت خور اینجور کردن باهاش

نهايت اگه تصميم قطعي  به كمك گرفتي يه برگ مينويسي اينجانب...علم و اطلاع دارم كه...... اخرشم امض ...

نه اصلا دخالتی نداشتم تا الان

نه اصلا دخالتی نداشتم تا الان

وقتي راي ديه صادر شده يني حكم صادر شده شكايت مجدد معني نداره فقط يه راه داره پدرتو ببره محضر شهادت نامه رسمي و كتبي بگيره و نسبت به راي كه براش صادر شده با اين دليل جديد اعاده دادرسي كنه اگه دليل رو بپذيرن اجراي راي رو متوقف ميكنن دوباره به پرونده رسيدگي ميكنن فقط عزيزم من بر اساس حرفاي خودت دارم جواب ميدم براي اقدام دقيق نياز به پرونده خواني و اطلاعات دقيق هست .بهتره يه مشاوره حقوقي دقيق با ارايه مدارك و كل كپي پروندتون حضوري بشيد پيش وكيل من فقط در حد كليات دارم جواب ميدم وقت و حوصله ورود به جزييات نيست 

وقتي راي ديه صادر شده يني حكم صادر شده شكايت مجدد معني نداره فقط يه راه داره پدرتو ببره محضر شهادت ن ...

مرسی مهربونم که اینقدر وقت گذاشتی😙

2740

من میخام مطمئن باشم که اگه دخالت میکنم سودی برا طرف داشته باشه نه اینکه فقط الکی بیفتم تودردسر

فرق نداره بيم خصومت شخصي شما با شخص متهم  ميره كافيه داييتون اين موضوع رو ايراد كنه.بيم منفعت ي ...

سلام عزيزم من ي سوال داشتم 

من ١ ماه پيش از نامزد سابقم به خاطر پخش عكسام شكايت كردم به فتا 

حالا همچين پيامي واسه من اومده

در مورد پرونده شماره
9709980844700588
با رديف فرعي
1
در شعبه 8 دادياري- ايلام
قرار نهايي صادر شد

الان من از كجا بفهمم كي و چ ساعتي دادگاهش تشكيل ميشه؟؟و اينكه ديگه با اين پيام نامه نمياد در خونمون از طرف دادگاه؟؟اصلا جريان اين پيام چيه؟؟؟

من نيلا هستم😀كاربر زيباي سابق🤗
سلام عزيزم من ي سوال داشتم  من ١ ماه پيش از نامزد سابقم به خاطر پخش عكسام شكايت كردم به فتا&nb ...

عزيزم وقت دادگاه براتون تعيين نشده بلكه شعبه دادسرا تصميم گيري كرده ( يا تشخيص جرم داده و قرار جلب به دادرسي صادر كرده يا تشخيص غير مجرم بودن داده كه قرار منع تعقيب صادر كرده يكي از اين دو حالت رو  تشخيص داده در قالب حكمي كه بهش ميگن قرار دادسرا .فعلا نياز نيست كاري كنيد يا جايي بريد چند روز ديگه براتون يه پيامك مياد براي ابلاغ اين قرار و از متن قرار مطلع ميشيد بعد از دريافت پيامك بعدي ميتونيد به صفحه سيستم ابلاغات الكترونيكي دادگستري ( سيستم ثنا) مراجعه كنيد اگر ثبت نام هم نكرديد بايد بريد دفاتر حمايت قضايي ثبت نام كنيد.

عزيزم وقت دادگاه براتون تعيين نشده بلكه شعبه دادسرا تصميم گيري كرده ( يا تشخيص جرم داده و قرار جلب ب ...

مگه ميشه بدون اينكه من حضور داشته باشم حكم رو صادر كرده باشن؟؟يعني نميخواد من برم پيش قاضي؟

اخه من تو فتا رضايت مشروط دادم گفتم ٢٠ ميليون پولمو برده بهم پس بده تا منم رضايت بدم ،ميترسم نكنه بدون اينكه من خبر داشته باشم حكم ازاديش رو بدن

چون خودش تو فتا جرمش رو قبول كرده و اعتراف كرده

من نيلا هستم😀كاربر زيباي سابق🤗
مگه ميشه بدون اينكه من حضور داشته باشم حكم رو صادر كرده باشن؟؟يعني نميخواد من برم پيش قاضي؟ اخه من ...

خب گفتم كه شايد قرار جلب دادرسي صادر شده باشه شما بايد فعلا صبر كنيد ببينيد محتواي قرار چي هست.اگر به ضررتون بود بعد ابلاغ  ده روز وقت اعتراض داريد روز بخير 

سلام . به جای اینکه بر علیه دایی خودتان اقدام کنید بهتر است هر دو طرف را به صلح و سازش دعوت کنید . اگر چنانچه صلح و سازش نکردند از دایی خود بخواهید که از دیه مازاد بگذرد .

برای آنکه پیش روی قاضی قرار نگیری پشت سر قانون راه برو..