2737
2739
عنوان

اگه کسی وکیل هست بیاد

1749 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من ی دایی دارم که دوسال پیش با ی نفر ی دعوایی داشته بعد اومده خونه وخودزنی کرده وبعدش شکایت واینجور چیزا الان برا اون بدبختی که داییم باهاش دعوا کرده 30میلیون دیه اومده البته برا اونم 15 تومن اومد.حالا من چون از قضیه ی خودزنی داییم خبر دارم عذاب وجدان گرفتم که برم به طرف بگم.بنظر شما اگه من به طرف بگم وطرف بره شکایت کنه و من شهادت بدم حکمش چیه؟

پراز اشکم ولی می خندم، به قول فروغ:"شهامت میخواهد سرد باشی وگرم بخندی".

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاك تو سر پزشك قانوني فرق خودزني رو نفهميده؟

نمیدونم والا باسنگ پا خودشو زخم کرده بود وگفته کشیدنم روزمین.

2731

عزيزم شما بنظرم وظيفه اي ب عهدت نباشه چون قانون بايد تشخيص ميداده ك درست و غلط چي هست برا چي برا خودت دردسر درست كني

داييت نبايد اين اشتباه رو ميكرده تاوانش هم بعهده خودش هست شما ميتوني ب داييت تذكر بدي وجدانش رو بيدار كني

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

شهادت شما به علت نسبت فاميلي و بيم خصومت شخصي  در امور جرحي پذيرفته نيست.نهايت  به عنوان مطلع بپذيرنت و بايد ساير دلايل خيلي قوي باشه كه حكمش نقض بشه به صرف شهادت شما نميتونه راي بگيره.اطلاعات تكميلي تر و جزييات نياز به بازخواني پرونده و بررسي دلايل محكوميت و غيره داره

عزيزم شما بنظرم وظيفه اي ب عهدت نباشه چون قانون بايد تشخيص ميداده ك درست و غلط چي هست برا چي برا خود ...

اصلا وجدان نداره حتی ی درصد

نمیدونم والا باسنگ پا خودشو زخم کرده بود وگفته کشیدنم روزمین.

واي پناه بر خدا!

حاضرن چ كارهايي كنن

حالا داييت بايد ١٥ بده ب اون يارو

اون يارو ٣٠ بده ب داييت

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740
شهادت شما به علت نسبت فاميلي و بيم خصومت شخصي  در امور جرحي پذيرفته نيست.نهايت  به عنوان م ...

عزیزم برا داییم که شهادت نمیدم که نسبت فامیلی دارم برا طرفی که باید دیه بده به دایبم

واي پناه بر خدا! حاضرن چ كارهايي كنن حالا داييت بايد ١٥ بده ب اون يارو اون يارو ٣٠ بده ب داييت

اره قانون 15 تومنو اونو از سی تومن داییم کم کرده الان 15 باید بده بیچاره

اره قانون 15 تومنو اونو از سی تومن داییم کم کرده الان 15 باید بده بیچاره

تو شاهد خودزني بودي؟

عزیزم برا داییم که شهادت نمیدم که نسبت فامیلی دارم برا طرفی که باید دیه بده به دایبم

فرق نداره بيم خصومت شخصي شما با شخص متهم  ميره كافيه داييتون اين موضوع رو ايراد كنه.بيم منفعت يا خصومت شاهد نبايد با طرفين دعوي بره.بعدش هم دو طرفه وقتي ديه بريده ميشه يني درگيري و دعوا بوده و خيلي سخت ميشه باور كرد كه يكي فقط زده باشه و يكي فقط كتك خورده باشه از اين قصه ها هم زياد سر هم ميكنن تو اين نوع دعاوي كه اكثرشون پذيرفته نيست حتي اگه واقعا خودزني باشه

نه پدرم بود اما اصلا نمیدونست که میخاد چیکار کنه

پس شما اصن شاهد محسوب نميشي در نهايت مطلع محسوب ميشي مطلع از نظر قانون دليل محسوب نميشه فقط ميتونه روي علم قاضي تاثير گذار باشه