1147
1226
عنوان

ولنتاین+عکس

1243 بازدید | 85 پست

سلام خانم خوشگلا بیاین ببینم برای ولنتاین چه کار کردید یا مبخواین بکنین ، از ایده هاتون عکس هم بذارید منم میذارم 

شروع رژیم: ۱۶بهمن ماه ۷۹.۵ وزن ایده آل: ۵۶

من شلوار و پیرهن و عروسک و دو مدل عطر تو ی جعبه و تزیین کردم 😍😍🤗🤗

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                          متاهلم و متعهد ب همسرم ک عشقمه تا ابد 😍          توجه توجه ❗❕ درخواست دوستی هیچ آقایی قبول نمیشود .. چون اعتقاد دارم هم کلام شدن با اقایون مجازی و حقیقی نداره و دوست ندارم با هیچ اقایی هم کلام بشم .. پس لطفا درخواست دوستی ندین چون خودتون ضایع میشید!!!                                                                               ❤ شانس ❤نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا               ❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

پول ندارم

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
1213
1167

فدای شوهرم بشم من امسال ک حامله ام ن تولدش چیزی خریدم ن ولنتاین ولی سعی میکنم بریم بیرون 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا

هيچى حال داريااا

من خونه تكونى نكردم چه برسه ب تزئين كادوى ولن

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
1220