1177
648
عنوان

کاربران عزیز

2051 بازدید | 260 پست

سلام

تصمیم داریم کاری کنیم که وقتی کاربری قطع میشه فقط بنویسه قطع شده و تمام تاپیک هاش رو نمایش بده عین وقتی که قطع نشده

خودتون مقصرین چون امروز برای این که قطع بشین تاپیک های ممنوعه زدین و خیلی از کاربر ها این کارو میکنن پس ما هم قطع کاربری رو تغییر میدیم تا دیگه واسه این که تاپیکاتون دیده نشه نخوایین قطع بشین  

متاسفم واسه کاربرایی که بقیه رو راهنمایی میکنن تاپیک های ممنوعه بزنن برای قطع شدن من هر کس رو این راهنمایی رو کنه قطع میکنم از این به بعد چرا حرص بخورم؟  

گناه ماچیه اخه

خدای خوبم چی میشه این بارتقدیرت و باخواسته ی من رقم بزنی من به معجزه ی تو ایمان دارم .خدایااین بارو به حق خداوندیت ناامیدم نکن .میشه برای رسیدنم  به خواسته ی قلبیم صلوات بفرستین؟خداحاجت رواتون کنه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

الهی بگردم نی نی یار 🙁🙁🙁

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم!

اوکی.پس ماهم یاد میگیریم تاپیکایی که دوست نداریم تو فضای مجازی دیده بشن رو دیگه نزنیم هیچوقت.

جهت سفارش عروسـک های روسـے 😋من از روی عکس واقعی افراد.تـلگرام:bulurhayerangi@و آدرس اینستاگرامmah_tt_dollsمراجعه کنید😌
1194

جونم

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻

تر و خشک باهم🤔

فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 

شما کاری کنید حذف تاپیک دست خودمون باشه

لطفا

😞

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
1179

من فقط موندم وقتی یه چیزی به نفعتون نیس چطور سریع یه راه حل به ذهنتون میرسه و عملیاتیش میکنید حالا ما بگیم یه کاری کنید پستمونو بتونیم پاک کنیم خودتونو میزنید به اون   راه   

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

من دختر خوبی ام🤪😂منو قط نکن🤪سلولتون نم داره😁

ولی ای کاش حذف تاپیک بود☹️

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😪\عامو ولوم بکن... 💤 Secret 😎😪🇧🇷👀🇮🇷🤪♑🎈🎉7️⃣🦁4️⃣🍾💯👅 🍻💅💘
835