2752
2734
عنوان

کسی بوده همسرش بجه دومخواسته ولی خودش نه؟......چه جوری راضیش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 79 پست

از وقتی پسرم به دنیا اومده مدام میگه یکی دیگه بیار😑پسرم تازه الان ۱۰ ماهشه..من چی بگم؟

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
بله شوهر منم می خواست راضیمم نکرد  خودش دست بکار شد 😅😅 ولی الان راضیم یه بچه خیلی تنهاست ن ...

بهم قول داده تو سرم نزنه............تقصیر خودشه .............تو بارداری اولم هرجور فکر کنی اذیتم کرد.........

مامان ترنم سابق......عضویت 1387

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا برا چندم که گفت میرم زن میگیرم گفتم خیلی خوبه منم طلاق میگیرم میرم زن کسی میشم که ازم بچه نخو ...

دو سری این قاطع بگی دیگه یاد می گیره با این جور الفاظ بد نخواد تو رو ب هول و ولای بچه اوردن بندازه مردا فک می کنن فقط خودشون بلدن زن بگیرن فک کردن خبریه 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
خب یجوری باید راضیش کنی دیگه چون ما که نمیشناسیمش من اوایل که بچم دنیا اومد هم درس میخوندم هم ...

میگه اشکال نداره......کلا او.ن فقط به میخواد............اگر بگم من میمیرم میگه اشکال نداره......

2731
دو سری این قاطع بگی دیگه یاد می گیره با این جور الفاظ بد نخواد تو رو ب هول و ولای بچه اوردن بندازه م ...

دقیقا...........اصلا اون مشکلش بیشتر استقلال منه............میخواد خونه نشین بشم

خوبه که باز من کلا هنگم نمیدونم چکار کنم فقط بخاطر پسرم چون به شدت تنهاست به این موضوع فکر میکنم و.ر ...

والا من ن توانشو داشتم ن بچه دوست داشتم اگ قرار بود کمکم نکنه عمرا میاوردم.. آی ام بی احساس🙄😁😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
با اين اخلاق شوهرت اصلا زير بار نرو جلوگيري تو ادامه بده تو روش هم بگو خودم بچه ميخوام اما به خاطر ا ...

یه بار بهش گفتم گفت تو بیار من عوض میشم..............منکه باور نکردم.............

اشکال نداره عزیزم 

باورت نمیشه من به دومی راضی نبودم اما الان سومی رو باردارم.  البته فقط بخاطر اینکه تو بچه داری تنهامو هیچ کمکی نمی کنه ولی دیدم مرده می خواد دیگه کاریش نمیشه کرد 

دختر خاله ی دوستم همینجوری هی شوهرش می خواست اومم راضی نمی شد اخر خانمه شد 45 سالش یایسه شد مرده پاشو کرد تو یه کفش اگه بچه نیاری طلاااااق

دیگه تخمک اهدایی گرفتن با Ivf باردار شد ..(البته با مشقت فراوان)

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خانوادم ازم دورن............کسی را ندارم که کمک حالم باشه.....خانواده شوهرم که هیچی.........دخترم نوزاد بود عوض اینکه شبها بمونه کنارم و کمکم کنه میرفت پیاده روی.........

میگه اشکال نداره......کلا او.ن فقط به میخواد............اگر بگم من میمیرم میگه اشکال نداره......

عجب شوهر عتیقه ای داری تو😅

پس بااین وجود باید یکی بیاری کلا هم از لحظه مثبت شدن بتا نرو سرکار تا ببینه دنیا دست کیه

🧚‍♀️
اشکال نداره عزیزم  باورت نمیشه من به دومی راضی نبودم اما الان سومی رو باردارم.  البته فقط ...

خب این خیلی بی انصافیه...........یه زن چه گناهی کرده.............اتفاقا من به این قضیه هم فکر کردم........به خودم گفتم مردی که بخواد چند سال یه بار بهانه بیاره و اذیتم کنه بهتره ازش یه بچه داشته باشم...........تا دوتا...........منم حق زندگی دارم...........کنیزش نیستم