2733
2739
عنوان

کسی بوده همسرش بجه دومخواسته ولی خودش نه؟......چه جوری راضیش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 79 پست
کی کفت مهم نیست 

از نظر ایشون مهم نیست.............بهش گفتم تخصص زنان زایمانتو جدیدا گرفتی؟.............دکتر گفته دفترچشو ببرم براش آزمایش اسپرم بده میگه حالا تو چند ماه برو...........گفتم زرنگی ......بده ببرم تا ببینی ما زنها چه چیزایی را تحمل میکنیم.......

مامان ترنم سابق......عضویت 1387
خب این خیلی بی انصافیه...........یه زن چه گناهی کرده.............اتفاقا من به این قضیه هم فکر کردم.. ...

شرایط هر کس متفاوته 

من زندگیمو شوهرمو دوس دارم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایط هر کس متفاوته  من زندگیمو شوهرمو دوس دارم

بله عزیزم..........حرفت درسته........ولی من میگم این توقع زیادی هکه من از همسرم دارم؟............اینکه درکم کنه؟............خب بچه دار شدن توافقیه ............زوری که نیست

به نظرت باید چکار کنم بچه بیارم یا نه. 

اگه فقط بخاطر تنهایی بچه میخوای بیاری ک نه بنظر من حتماااا خودت باید بخوای منم خودم راضی شدم در نهایت

تازه الان خیلی سختمم هست دومی پسره و شیطووون خسته میشم خیلی😕 راستی چندسالته؟؟

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2728
چی هست این ازمایش؟؟

معمولا به جای غربالگری دوم انجام میشه البته اگ ردرست بگم...از روی شکم یه سوزن بزرگ داخل رحم میکنن و نمونه بر میدارن و میفرستن خارج برای تستهای بیماریهای مثل عقب ماندگی و اینا

از وقتی پسرم به دنیا اومده مدام میگه یکی دیگه بیار😑پسرم تازه الان ۱۰ ماهشه..من چی بگم؟

من شوهرم تو بارداری می گفت 😂😂

بچه که به دنیا اومد قششششنگ حالشو جا اورد تا سه سال حرفشو نزد

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
معمولا به جای غربالگری دوم انجام میشه البته اگ ردرست بگم...از روی شکم یه سوزن بزرگ داخل رحم میکنن و ...

آها

تست امینو سنتز رو میگی

برای همه انجام نمیشه 

اونایی که ریسک فاکتور دارن

2740
من شوهرم تو بارداری می گفت 😂😂 بچه که به دنیا اومد قششششنگ حالشو جا اورد تا سه سال حرفشو نزد

خخخ آخه الان خیلی زوده...حداقل سه چهار ساله دیگه..اینو میگم آتیش میگیره 😂😂

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
خخخ آخه الان خیلی زوده...حداقل سه چهار ساله دیگه..اینو میگم آتیش میگیره 😂😂

پس بچت ارووومه که هوس کرده😂

دختر من  تا یه سال شبا جیغ بنفش می کشید یه تنه حال همرو جا اورد😂😂

پس بچت ارووومه که هوس کرده😂 دختر من  تا یه سال شبا جیغ بنفش می کشید یه تنه حال همرو جا اورد😂 ...

دمش گرم..خیلی هم آروم نیست ولی کلا شوهرم عاشق بچه س..و من کاملا برعکس

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
بالای 35 برای همه انجام میشه .........

بله درسته

اما اگر خدا خواست  و باردار شدی اصلا این ازمایش رو انجام نده کاملا تهاجمیه و یه درصدی هم خطر سقط و عفونت داره

یه ازمایش دیگم هست اسمشو دقیق یادم نیست نمونه خون رو می گیرن خیلی راحت میفرستن خارج از کشور 

و جوابش برات میاد

شوهر منم پنج ساله که بچه میخواد هیچ جلوگیری هم ندارم یه مدت رفتم مخفیانه ای یو دی گذاشتم بعد دو سال ای یو دی  اذیتم کرد درش آوردم حالا هم که اصلا حامله نمیشم 😐 اگه دوست نداری بچه بیاری برو یواشکی ای یو دی بزار بگو حامله نمیشم 😏  ولی به نظر من تا سنتون بیشتر از این نشده بهتره یکی دیگه بیاری دخترت گناه داره تنها می مونه براش شرط بزار که اگه زایمان کردم باید براش پرستار بگیری و من سر کار برم 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2706