2737
2734
عنوان

کسی بوده همسرش بجه دومخواسته ولی خودش نه؟......چه جوری راضیش کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 79 پست

عزیزم بهترین راه که مامانم در پیش گرفته رفته برا خودش خونه خریده اجاره داده،بعد برا خریدن خونه وام گرفته.حالا پول اجاره خونه و نصف پول حقوقش رو هر ماه پول قسط میده.با بقیه پول حقوقش هم طلا خریده کنار گذاشته  که بابا خودش مجبور شه خرج خونه و بچه ها رو بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از طرفی همسرت حق داره از طرفی شما هم باید دلت راضی باشه به اینده دخترت فکر کن ک بعد از شما و پدرش ...

رضایت من براش اصلا مهم نیست.............اصلا هم نمیگه دخترم تنهاس ..فقط میگه منننننننننننننننن بچه دوست دارم.........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
خب پس بنده خدا خرج داره خودش دیگه چه اشکالی داره فرقش چیه

اصلا اشکال نداره....ولی میدونم من بعد بچه دوم نمیتونم برم سرکار ........منم روش خرج کردن همسرم را دوست ندارم............باید کلی التماسش کنم تا یه کاری کنه.........من اصلا اینجوری عادت ندارم

2728
منم همسن شمام اختلافشون ۱۱  اولی ۱۳دومی الان۲۳ماهس.. راضی ک خب سخته اما شوهرم کمکه چون اصرار خو ...

خوبه که باز من کلا هنگم نمیدونم چکار کنم فقط بخاطر پسرم چون به شدت تنهاست به این موضوع فکر میکنم و.رنه از طرف شوهرم نه کمکی هست ته اصراری برا بچه

هیچ کمکی بهم نمیکنه........حتی تو هزینه بچه داری..........اشتباه کردم از اول همه چی را خودم گردن گرف ...

بگو بچه دار نمی شم چون تصمیم دارم با ی ادم حسابی ازدواج کنم ☺

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
درسته من خودم این حرفو قبول نداشتم ولی از وقتی بچه دار شدم قبول دارم خودش روزیشو میاره  ولی ای ...

فط یه آزمایش سل فری سه میلیون هزینشه بهش میگم اجباریه میه نه بابا مهم نیست..............یعنی فقط میخواد حرصم بده

رضایت من براش اصلا مهم نیست.............اصلا هم نمیگه دخترم تنهاس ..فقط میگه منننننننننننننننن بچه د ...

با اين اخلاق شوهرت اصلا زير بار نرو جلوگيري تو ادامه بده تو روش هم بگو خودم بچه ميخوام اما به خاطر اخلاق هات نميارم

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
2740
بگو بچه دار نمی شم چون تصمیم دارم با ی ادم حسابی ازدواج کنم ☺

اتفاقا برا چندم که گفت میرم زن میگیرم گفتم خیلی خوبه منم طلاق میگیرم میرم زن کسی میشم که ازم بچه نخواد

فط یه آزمایش سل فری سخ میلیون هزینشه بهش میگم اجباریه میه نه بابا مهم نیست..............یعنی فقط میخ ...

والا من که الان اعصاب و حوصله ی همین یکی رو ندارم به خدا بعضی روزا کم میارم

یه مدت خودتو بزن به بی اعصابی بگو حوصله هیچی ندارم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

بله شوهر منم می خواست راضیمم نکرد 

خودش دست بکار شد 😅😅

ولی الان راضیم یه بچه خیلی تنهاست

نکن خواهر من اینکارو  یه کم دیگه بگذره  سن باروریت تموم میشه باردار نمی شی همین میشه بلای زندگیت

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
فط یه آزمایش سل فری سه میلیون هزینشه بهش میگم اجباریه میه نه بابا مهم نیست..............یعنی فقط میخ ...

اوه مای گاد واقعا سل فری سه تومن هزینه شه ؟ چه کاریه بچه دار شی وقتی شوهرت ب اندازه کافی مسولیت پذیر نیست خودت ننداز تو اذیت 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
اصلا اشکال نداره....ولی میدونم من بعد بچه دوم نمیتونم برم سرکار ........منم روش خرج کردن همسرم را دو ...

خب یجوری باید راضیش کنی دیگه چون ما که نمیشناسیمش

من اوایل که بچم دنیا اومد هم درس میخوندم هم سرکار میرفتم هم ورزش میکردم داشتم روانی میشدم دیگه کارمو گذاشتم کنار چون اولویتم نبود

حالا هرکی الویت خودشو داره

میتونی بهش بگی بچه دنیا بیاد من دیگه سرکار نمیرم و این از درآمدمون کسر میکنه ببین چی میگه

🧚‍♀️
با اين اخلاق شوهرت اصلا زير بار نرو جلوگيري تو ادامه بده تو روش هم بگو خودم بچه ميخوام اما به خاطر ا ...

از اخلاقهای دیگش نگم برات............نمها حسنش اینه که شخص خودمو خیلی دوست داره و رفیق باز نیست و خیلی به خانوادش نچسبیده......ولی خیلی خودخواهه.......ارث خانوادشه...........هفته پیش سر یه قضیه ای یهو زد تو سرم.............خیلی دلمو شکست...............تا حالا اینکار و نگرده بود

2706