2733
2734
حالا به نظرتون آقابدون اجازه ی همسرش اینستانصب کنه کاربده؟؟؟؟؟؟

جفتش بده. زن و شوهر نباید چیز پنهون از هم داشته باشن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
نه مگه چیه خب برنامست دیگه

مگه چیه؟

یهو بفهمی شوهرت اینستا داره چ میکنی؟

من ک جرش میدم هم خودمو هم اونو

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میدونی از پنهان کاری بدش میاد که نصب نکن

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2731
2740
مگه چیه؟ یهو بفهمی شوهرت اینستا داره چ میکنی؟ من ک جرش میدم هم خودمو هم اونو

واااااا مگه چیکار کردههههه؟

اصلا اینستا چیز بدی نیست منکه خودم کلی چیزای خوب از اینستا یاد گرفتم تازه الان هم کلی چیزای انگلیسی یاد گرفتم

لطفا هرموقع خواستید لایک کنید بجاش یه صلوات برام بفرستید ممنون💛

منکه مجردم فعلا

ولی اگر سالها بگذره و ازدواج کنم حتما اطلاع میدم به خانمم😉

تا اون موقع دیگه فضای مجازی یه مدل دیگه شده و فکر کنم ازدواحها هم مجازی بشه🙂

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم

والله من و شوهرم برای نصب هیچ برنامه ای نه از هم اجازه می گیریم و نه به هم خبر میدیم

خود به خود می فهمیم و نهایت واکنشمون اینه : عه !! تو هم اینو نصب کردی ؟!!!😀

به نظرم شما هم نیاز نیست اجازه بگیری ولی اگر حساسه جلوی خودش بگو بیا نصب کنیم ببینیم چیه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

اجازه کلمه خوبی نیست، کلمه اطلاع بهتره.

به برعکسش فکر کن اگه شوهرت بدون اطلاع شما اینستا نصب کنه چه حسی داری؟

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706